Üç Ceket Karar Verme Yöntemi

Mete Han Gür tarafından kaleme alınan Üç Ceket Karar Verme Yöntemi kitabının arka kapak metni;

Liderlerin, iş insanlarının, CEO’ların, farklı düzeylerden yöneticilerin verdikleri kararlar kuruluşları ve burada çalışan insanların hayatlarını doğrudan etkiler. İş hayatı yanı sıra kişisel yaşantılarda da bir dizi kararlar alınır; bunlar da hem karar alan hem de etrafındakiler açısından büyük önem taşır.

Üç Ceket Karar Verme Yöntemi çok uluslu şirketlerin pazarlama ve stratejik planlama bölümlerinde yıllarca yöneticilik yapmış bir profesyonelin karar verme becerileri geliştirme konusundaki bilgi birikimine ve deneyimlerine dayanan bir kitap. Yazar burada “lacivert ceket, kahverengi ceket ve mont ceket” metaforuyla üç ayrı düzeyde verilen kararlarda kullanılabilecek en etkili yöntemleri gösteriyor.

Başarılı yöneticilerin geliştirdikleri karar verme becerilerinden yararlanmak ve değişik karar verme durumlarına en etkili yaklaşımları bulmak isteyenlerin hizmetine sunulur.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Optimist Yayınları

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 07.06.2016 

ISBN: 9786053222934

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 192

Boyut: 14 x 21,5 cm

Tür: Akademik

HEMEN SATIN AL


Yazar Hakkında I Mete Han Gür

Mete Han Gür, yüksek eğitimini elektronik mühendisi olarak tamamladı. Almanya’da staj yaptı, Hollanda’da ihtisas. Lisansüstü çalışmalarına yurt dışında çeşitli üniversitelerden iş idaresi dersleri alarak devam etti. Londra’da danışmanlık şirketlerinde çalışarak kariyerine başladı. Çok uluslu şirketlerin pazarlama ve stratejik planlama bölümlerinde yönetici olarak kariyerini sürdürdü. .Birçok uluslar arası konferansa konuşmacı olarak katıldı. Üç ülkede yayınlanmış profesyonel makaleleri, akademik ve profesyonel ödülleri vardır.

Yayınevi Hakkında I Optimist Yayınları

Optimist Yayın Grubu, insanlığın üretim ve yaşam tarzının hızla değiştiği, insan beyninin belirleyici üretim aracı haline geldiği yeni bir dönemin ürünü.

Üretim, yönetim, liderlik, inovasyon, dijital dönüşüm, yapay zekâ ve duygusal zekâ üzerine dünya çapında çok önemli kitapların yayınlandığı bir dönemde, bu kitapları bilgi ve yaratıcılığın peşindeki okurlarla buluşturmak üzere yola koyulduk.

İnsanlık bir eşikte. Hayatın her alanına ilişkin temel dinamikler değişiyor. Bu farkındalığın verdiği sorumlulukla, değişimi hepimiz için daha anlaşılır kılacak, yeni ve özgün içeriklerin izini sürüyoruz.

Bugün dünyada hangi fikirler yankı buluyor? Bu soruya, daha iyi bir dünyada yaşama arzumuzu karşılamaya yardımcı olacak fikirler içeren kitaplarla ve daha iyi bir dünya için uğraş veren yazarlarımızdan üretim ve dağıtım ekibimize, işbirliği içinde optimist yanıtlar vermeye çalışıyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.