“Teknoloji Zirvesi” ve “e-Spor ve Oyun Teknolojileri Zirvesi” olmak üzere iki farklı zirveye ev sahipliği yapacak olan Tech Summit 2020, Türkiye İş Bankası ana sponsorluğunda 20-21-22 Mart tarihlerinde Koç Üniversitesinde gerçekleştirilecek.

21 – 22 Mart tarihlerinde Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi‘nde gerçekleşecek olan “Tech Summit 2020′de sektöründe lider şirketlerinden C-level konuşmacılar ağırlanacak. Alanında öncü firmaların katılacağı etkinlikte, konuşmacılar proje süreçleri ve Ar-Ge çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunarak meseleleri farklı perspektiflerden anlatacak.

Tech Summit 2020 Etkinliği

“Teknoloji Zirvesi” ile “e-Spor Ve Oyun Teknolojileri Zirvesi” olmak üzere iki zirveye ev sahipliği yapacak olan “Tech Summit 2020”de, etkinlik boyunca katılımcılar teknik workshoplar ve vaka analizleri ile iş süreçlerini somut olarak tecrübe edebilecekler. Ayrıca üniversitelilerin, iş hayatlarında ihtiyaçları olacak becerileri edinebilmeleri için etkinlik boyunca kişisel gelişim ve liderlik atölyelerine de yer verilecek.

Tech Summit 2020 Etkinliği - Afiş

Fuaye alanı ise şirketlerle birebir iletişim fırsatı ve staj imkanlarıyla kariyer planlamasında yol gösterici nitelikte olacak. Bu bilgilerin ışığında denilebilir ki Tech Summit 2020, herkese hızla değişen ve gelişen teknolojiyi yakalamak için bir fırsat sunuyor.

Bu arada Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, etkinliğin resmi medya sponsoru oldu.

Etkinlik Detayları

İki ayrı etkinliği bünyesinde barındıran Tech Summit 2020‘nin ilk günü olan 20 Mart 2020 tarihinde “e-Spor Ve Oyun Teknolojileri” etkinliği olacak. Bu etkinlikte Türkiye’deki oyun sektörünün öncü isimleri bir araya gelerek sektöre dair değerlendirmelerde bulunacak. Bu anlamda e-Spor Ve Oyun Teknolojileri temalı etkinlik 2 panel ve 2 seminerden oluşacak diyebiliriz. Etkinlik boyunca paylaşılacak olan bilgi ve tecrübeler ise oyun sektörüne dair kariyer hedefi olanlar için önemli bir fırsat olarak yorumlanıyor.

Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi‘nde 20 Mart Cuma günü başlayacak olan etkinlik 21 ve 22 Mart tarihlerinde de devam edecek. Etkinlik programına dair detayları zirvenin resmi web sitesinden edinebilmek mümkün.

Üç gün boyunca teknoloji global trendleri takip etmek ve günümüzün popüler konularında sektöre yön veren isimleri dinlemek için etkinliğe kaydolabilirsiniz. Bu arada etkinlik boyunca gerek katılımcı firmalarla gerekse konuşmacılarla tanışma fırsatı yakalayabilir profesyonel anlamda network edinebilirsiniz.

Bilgi Ve Kayıt

Etkinlik detayları ve kayıt için ziyaret edin: www.techsummit20.com

Tech Summt 2020 ile ilgili sorularınız olduğunda IEEE Koç Üniversitesi‘ne sosyal medyadan ulaşabilir veya ieee-club@ku.edu.tr adresine mail gönderebilirsiniz.


💡 Dijital Markalaşmanın Önemi (Etkinlik)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.