Arka Kapak

Sosyal Medya Uzmanı Nedir? Nasıl Olunur?

Alaattin Çağıl tarafından kaleme alınan Sosyal Medya Uzmanı Nedir? Nasıl Olunur? kitabının arka kapak metni;

Bu kitabı, ülkemizde sosyal medya pazarlaması yapmak isteyen arkadaşlara bir ışık tutmak, eğer sosyal medya pazarlaması yapan arkadaşlar varsa kendini geliştirmesini sağlamak ya da sosyal medya pazarlaması hizmeti almak isteyen kişi, kurum veya markalar için bir sosyal medya uzmanının ya da dijital medya pazarlamacısının ne olduğu, neler yaptığı, neler yapması gerektiği ve neler bilmesi gerektiğini değerli okuyucularıma aktarmak amacıyla hazırladım.

Ayrıca, kitabın direkt hedefi Sosyal Medya veya Dijital Medya pazarlaması yapacak yani bu hizmeti verecek olanlara ışık tutmak ve bu hizmeti alacak olan kişi, kurum ya da markalara, danışmanlar ve uzmanlar ne yapabilir? sorusunun cevabını verebilmek için hazırlanmıştır.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Dikeyeksen Yayıncılık

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 22.02.2021

ISBN: 9786054898824

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 68

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 15 x 21 cm

Tür: Dijital Pazarlama – Sosyal Medya

Yazar Hakkında I Alaattin Çağıl

1994 yılında İzmir’de doğdu. Küçük yaşlardan itibaren bilgisayar teknolojileri ile iç içe büyüyen Çağıl, Sosyal medya reklam içeriği üretmeye başladıktan sonra Sosyal Medya Uzmanlığı ve Danışmanlığı kariyerine ilk adımı atmış oldu.

Bu alanda ilerlemeler kaydettikten sonra Dijital Medya Ajansını açtı. Ayrıca Dijital Strateji ve Yazarlık da yapmakta olan Alaattin Çağıl; daha önce Turkcell, Hardware Plus Dergisi gibi ve çeşitli dergi/gazetelerde yazarlık yaptı. Temmuz 2017’de Uluslararası Sosyal Medya Derneği Ege Bölge başkanı seçildi. 2017-2018 yıllında alanının en iyisi seçilerek Altın Palmiye ödülüne layık görüldü. İşinde aktif olarak ve bir şeyler yapmayı seven birisi olarak kariyerini başarıyla ve ödüllerle sürdürmeye devam ediyor.

Kitapları

“Alaattin Çağıl”ın, Dikeyeksen Yayıncılık etiketiyle yayınlanmış olan tüm kitapları şöyle;

  • Sosyal Medya Uzmanı Nedir? Nasıl Olunur?
  • Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama

Dikeyeksen Yayıncılık Hakkında

Dikeyeksen Yayıncılık 2009 yılından bu yana Bilişim, Teknoloji ve Mühendislik kitapları üretmektedir. 20 yıla aşkın bir yayın tecrübesi olan kadromuzla her bir kitaba, içeriğe ayrı bir ihtimamla yaklaşıyoruz. Her bir kitap bize bambaşka şeyler öğretiyor ve her yeni kitapta öğrendiğimiz bu yenilikleri uyguluyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.