Branding Türkiye himayesinde Branding Türkiye Yayınları etiketiyle Temmuz 2020’de hazırlanan Koronavirüs Sonrası İş Hayatı kitabı ücretsiz erişime açıldı.

2022’nin ilk hediyesi Branding Türkiye’den!

Temmuz 2020’de Branding Türkiye himayesinde Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam ile Branding Türkiye yazarlarından olan Nöropazarlama Uzmanı Serenay Palabıyık tarafından hazırlanan Koronavirüs Sonrası İş Hayatı kitabı ücretsiz erişime açıldı.

Branding Türkiye Yayınları etiketiyle yayınlanan kitabı indirmek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Branding Türkiye’yi Takip Edebilirsiniz

Yazının sonunda yer alan Kitabı İndir bağlantısına tıklamadan evvel bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’yi sosyal medyada ve dijital platformlarda takip edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Destek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve Branding Türkiye’nin kurumsal mikro sitelerinde yer alan bağlantıları inceleyebilirsiniz. Böylece güncel sektörel içerikleri anlık takip edebilir, makaleleri okuyabilir, etkinliklerden haberdar olabilir, yayınlarımızı inceleyebilir, eğitimlere katılabilirsiniz.

Branding Türkiye’yi Takip Et


Koronavirüs Sonrası İş Hayatı Raporu - Mürsel Ferhat Sağlam & Serenay PalabıyıkKoronavirüs Sonrası İş Hayatı Kitabı Ücretsiz Oldu

Koronavirüs Sonrası İş Hayatı Araştırması adlı bu çalışmanın kapsamı; ayırt edici faktörler (sektör, gelir düzeyi, eğitim durumu, mevki pozisyon vs.) baz alınmaksızın “çalışan” statüsündeki bütün iş dünyası profesyonellerinin pandemi öncesi çalışma biçimini (tam zamanlı, home office) öğrenmek, pandemi süreci boyunca tutumunu (uzaktan çalışmaya adapte oldu / uyum sağlayamadı) tespit etmek ve pandemi sonrası planını (çalışma şeklini değiştirmek) anlamak şeklindedir. Bu çalışma kapsamında ayrıca; çalışanların karantina sonrası yeni çalışma biçimlerine ilişkin kararları uygulamak için hangi planı yaptıklarını (iş kurma, eğitim / oryantasyon alma vs.) öğrenmek de hedeflenmiştir.

Temmuz 2020’de Branding Türkiye himayesinde Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam ile Branding Türkiye yazarlarından olan Nöropazarlama Uzmanı Serenay Palabıyık tarafından hazırlanan Koronavirüs Sonrası İş Hayatı kitabı ücretsiz erişime açıldı.

Kitabı mobil ve masaüstü cihazınıza indirmek için aşağıda yer alan “Kitabı İndir” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu arada daha fazla kişinin kitaptan yararlanması için bu yazının linkini arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

KİTABI İNDİR


Branding Türkiye Yayınları I Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.