Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı “Jet Sosyete” yeni sezonda sadece Puhu Tv’de olacak. Öte yandan fenomen dizi Ekim ayı itibariyle 50 dakikalık izlenme süresiyle izleyiciyle buluşacak.

Sevilen komedi dizisi Jet Sosyete, Ekim ayı itibariyle yeni sezon bölümleriyle izleyici karşısında olacak. Ancak tek farkla! Dizi 50 dakikalık izlenme süresiyle yalnızca Puhu Tv’de yayınlanacak. Böylece geleneksel tv kanalında başlayan bir dizi daha dijital platformdaki yerini almış olacak.

Jet Sosyete Yeni Sezonda Puhu Tv’de

Yeni sezonda sadece Puhu Tv’de yayınlanacak olan Jet Sosyete’nin Ekim 2019 itibariyle süresi 50 dakika olacak.

Bu arada yapılan duyuruyla birlikte dizinin yeni sezonunda yer alacak oyuncular da açıklandı. Buna göre Puhu Tv’ye geçen Jet Sosyete’nin yeni sezonunda; Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin gibi isimler var. Ancak dikkat ettiyseniz sevilen oyuncu Çağlar Çorumlu listede yok. Bu duruma dair Jet Sosyete veya Puhu Tv tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmazken Çağlar Çorumlu’nun da konuya ilişkin henüz bir açıklamasını görmedik. Yeni dönemde de Jet Sosyete’nin yönetmen koltuğunda ise yine Hakan Algül oturuyor.

Yeni Sezon Çekimleri Başlıyor

Farklı tarzı ve güldüren içeriğiyle Jet Sosyete, Ekim (2019) ayında seyirciyle buluşacak. Puhu Tv’de yayınlanacak olan dizinin yeni sezonu içinse çekimler bu hafta başlıyor. Hatta dizi ekibi Pazar günü sete çıkacak.

Puhu Tv’de her hafta 1 bölümü yayınlanacak olan Jet Sosyete’nin önceki sezonlara dair tüm bölümleri de yine puhutv.com’dan izlenebilecek.

Puhu Tv aboneleri Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine puhutv.com adresinden, Puhu Tv’nin iOS ve Android uygulamasından ya da Apple TV ve Smart TV gibi yeni nesil televizyonlardan izleyebilecek.

Tv İzleme Alışkanlığı Değişiyor

Jet Sosyete dizisinin geleneksel bir tv kanalından dijital bir platforma geçmesi vesilesiyle aynı soruyu yinelemek istedik; “Tv izleme alışkanlığı gerçekten değişiyor mu?”

Bazıları bu soruya “çoktan değişti” şeklinde yorum yapabilir. Ancak hala geleneksel medya kanallarının izleyici üzerinde hissedilir derecede bir ağırlığı var. Fakat şu da bir gerçek ki geleneksel yapımların dijital platformlara kayması aynı zamanda tv izleme alışkanlığının yeniden yorumlanması gerektiğini de gösteriyor. Belli ve kemikleşmiş bir izleyici kitlesine sahip fenomen yapımların dahi geleneksel platformlardan dijital platformlara geçmesiyse yakın gelecekte dijital platformların öneminin daha da artacağını gösteriyor.


💡 Yeni Kanaat Önderleri: Fenomenler

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.