Jet Sosyete Yeni Sezonda Puhu Tv’de Olacak

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı “Jet Sosyete” yeni sezonda sadece Puhu Tv’de olacak. Fenomen komedi dizisi, Ekim ayında 50 dakikalık izlenme süresiyle izleyiciyle buluşacak.

Sevilen komedi dizisi Jet Sosyete, Ekim ayı itibariyle yeni sezon bölümleriyle izleyici karşısında olacak. Ancak tek farkla! Dizi 50 dakikalık izlenme süresiyle yalnızca Puhu Tv’de yayınlanacak. Böylece geleneksel tv kanalında başlayan bir dizi daha dijital platformdaki yerini almış oldu.

Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu

Yeni sezonda sadece Puhu Tv’de yayınlanacak olan Jet Sosyete’nin oyuncu kadrosunda; Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin gibi isimler var. Yeni dönemde Jet Sosyete’nin yönetmen koltuğunda yine Hakan Algül‘ün yer aldığını görüyoruz.

Bu arada dizinin sevilen başrol oyuncularından Çağlar Çorumlu‘nun ismi, açıklanan oyuncu listesinde yoktu. Bu duruma dair Jet Sosyete veya Puhu Tv tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmazken Çağlar Çorumlu’nun da konuya ilişkin henüz bir açıklamasını görmedik.

Jet Sosyete Ekim’de Puhu Tv’de

Farklı tarzı ve güldüren içeriğiyle Jet Sosyete Ekim ayında seyirciyle buluşacak. Puhu Tv’de yayınlanacak olan dizi için çekimler bu hafta başlıyor. Hatta dizi ekibi Pazar günü sete çıkacak.

Puhu Tv‘de her hafta 1 bölümü yayınlanacak olan Jet Sosyete‘nin önceki sezonlara dair tüm bölümleri de yine puhutv.com’dan izlenebilecek. Puhu Tv aboneleri Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine puhutv.com adresinden, Puhu Tv’nin iOS ve Android uygulamasından ya da Apple TV ve Smart TV’den izleyebilecek.

Tv İzleme Alışkanlığı Gerçekten Değişiyor Mu?

Jet Sosyete dizisinin geleneksel bir tv kanalından dijital bir platforma geçmesi vesilesiyle aynı soruyu yinelemek istedik; “Tv izleme alışkanlığı gerçekten değişiyor mu?” Bazıları bu soruya “çoktan değişti” şeklinde yorum yapabilir ancak hala geleneksel medya kanallarının hala hissedilir derecede bir ağırlığı var. Fakat şu da bir gerçek ki geleneksel yapımların dijital platformlara kayması aynı zamanda tv izleme alışkanlığının yeniden yorumlanması gerektiğini gösteriyor.

Belli ve kemikleşmiş bir izleyici kitlesine sahip fenomen yapımların dahi geleneksel platformlardan dijital platformlara geçmesi yakın gelecekte dijital platformların öneminin daha da artacağını gösteriyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

1 Yorum Yap

  1. Avatar
    • Hakan Demir -

    • 12 Eylül 2019 at 15:31 pm

    Jet sosyete gibi kaliteli , komik bir yapımı televizyonda bu kadar uzun vermelerine şaşırdım zaten . Büyük ihtimal reyting kurbanı oldu tabi reyting almaz baktığınızda şiddet,küfür,taciz vb durumları olmadığı için ilgi çekmedi.

    Jet Sosyete Seni takip etmeye devam edeceğim oğlum.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir