İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Kulübü (OTOKON) tarafından düzenlenen İTÜ Robot Olimpiyatları 2024 etkinliği için geri sayım!

İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Kulübü (OTOKON), bu yıl 16. kez robot tutkunlarını buluşturmaya hazırlanıyor! İşte, 2 – 4 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan İTÜRO’24 ile ilgili tüm detaylar!

İTÜ Robot Olimpiyatları 2024

İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol Ve Otomasyon Mühendisliği Kulübü – OTOKON tarafından düzenlenen ve bu yıl 16.’sı gerçekleşecek olan İTÜRO etkinliği için sayılı günler kaldı.

Türkiye’nin dört bir yanından robot meraklıları ve teknoloji tutkunları İTÜ Robot Olimpiyatları 2024 etkinliği için bir araya gelecek. 2 – 4 Mayıs 2024 tarihlerindeki etkinlik 7 farklı kategorideki robot yarışmalarını kapsıyor. Peki, İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi‘nde misafirlerini ağırlayacak olan İTÜRO’24 etkinliğinde hangi kategoriler var?

İşte 2024 yılının yarışma kategorileri;

  • Algolab
  • Arama Kurtarma
  • İnovasyon Arena
  • Mini Sumo
  • Pul Toplayan
  • Trafik
  • Çizgi İzleyen

Bu etkinlik kapsamında düzenlenen yarışmalar hem katılımcılara robot alanında kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor hem de bu alanda kariyer hedefi olanların deneyim kazanabilecekleri bir ortam sunuyor.

Bu sene on altıncısı gerçekleşecek olan etkinliğin medya sponsoru, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine Branding Türkiye oldu. Ulusal ve uluslararası organizasyonları destekleyen ve Türkiye’yi bu anlamda küresel arenada temsil eden Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de daimi destekçisi olmayı sürdürüyor.

İTÜRO’24 Etkinliğinde Neler Var?

İTÜ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Kulübü (OTOKON) organizasyonuyla 2 – 4 Mayıs 2024 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek olan İTÜRO’24 etkinliğinde sadece robot yarışmaları olmayacak. Aynı zamanda etkinlik kapsamında seminerler, workshoplar ve paneller de düzenlenecek. 3 gün boyunca saat 10:00 ile 18:00 arasında sürecek olan İTÜRO 2024’te, alanında uzman isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Katılımcılar ayrıca etkinlik boyunca ekosistem paydaşlarıyla networking yapma fırsatı da bulacak.

Tüm bunlar ve çok daha fazlası için İTÜ Robot Olimpiyatları 2024 etkinliğine başvurup bu deneyimin bir parçası olabilirsiniz. Etkinliğe dair bilgi ve kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.