Türkiye’nin en saygın işveren markası zirvelerinden olan Uluslararası Employer Brand Summit için geri sayım! 8 Haziran’daki zirve bu yıl “Take A Step Ahead, Lead The Change” temasıyla gerçekleştirilecek. Zirvenin bu yıl çok önemli bir konuğu da olacak. İşveren Markası kavramının yaratıcısı Simon Barrow, Employer Brand Summit’te olacak!

Yurt içi ve yurt dışından katılımlarla Türkiye’nin en saygın işveren markası zirvelerinden olan Uluslararası Employer Brand Summit, bu yıl “Take A Step Ahead, Lead The Change” temasıyla değişime odaklanacak. Zirve 10.yılında, insan ve kültür dünyasında değişime öncülük eden liderleri muhteşem doğasıyla bilinen Polonezköy’de bir araya getirecek. Bu yıl kalıpları yıkan etkinlik konseptiyle de değişimi vurgulamaya hazırlan Employer Brand Summit 8 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Zirvenin bu yıl çok önemli bir konuğu da olacak: İşveren Markası kavramının yaratıcısı, dünyaca ünlü yönetim gurusu Simon Barrow!

Employer Brand Summit 8 Haziran’da!

Türkiye’nin ilk işveren markası ajanslarından 3İK’nın geleneksel olarak düzenlediği işveren markası zirvesi Employer Brand Summit, “Take A Step Ahead, Lead The Change” temasıyla gerçekleşecek.

Bu yıl 10.su düzenlenecek zirvede sektörün lider şirketlerinden değerli isimler, kurumlarında hayata geçirdikleri, hem çalışanlar hem de potansiyel adaylar nezdinde olumlu sonuçlar aldıkları öncü ve yenilikçi uygulamalarını katılımcılarla paylaşacak. Hibrit olarak gerçekleştirilecek zirve, ana teması kadar etkinlik konseptiyle de yenilikçiliği ve farklılığı vurgulayacak.

Kalıpları yıkmayı ve sektördeki diğer etkinliklerden ayrışmayı hedefleyen zirve, 8 Haziran’da Polonezköy’deki Maya Life İstanbul’da, doğayla iç içe bir atmosferde yapılacak.

İşveren Markası Kavramının Yaratıcısı Simon Barrow Geliyor!

Her yıl farklı temalarla şirket kültürü, iş yaşamındaki trendler ve başarılı projelerin konuşulduğu “Employer Brand Summit” için geri sayım başladı! 8 Haziran’daki zirvenin ana sponsorluğunu bu yıl da QNB Finansbank üstlenecek. Çalışan bağlılığı konusunda sektöre yön veren QNB Finansbank’ın yanı sıra British AmericanTobacco, Penti, Unilever, Akkim Kimya, Enerjisa Üretim, Ekol Lojistik, ve Empactivo gibi Türkiye’nin en büyük şirketleri de insan ve kültür dünyasının gelişimi ve dönüşümüne katkı sağlayan projeleriyle Employer Brand Summit sahnesinde yer alacak. Zirvenin medya sponsoru ise bu yıl da Branding Türkiye oldu.

“Employer Brand Summit”in bu yıl en önemli konuğu, işveren markası kavramının yaratıcısı Simon Barrow olacak. Dünyaca ünlü Eğitmen-Yazar ve Yönetim Danışmanı Barrow, zirvede gerçekleştirilecek özel bir oturumda değişimi ve iş dünyasının yeni trendlerini anlatacak. Simon Barrow ayrıca dinleyicilerin sorularını da yanıtlayacak.

Zirvede marka oturumlarının yanı sıra reklamcılığın duayen isimlerinden, yazar ve müzisyen Erol Batislam ile başarılı projeleriyle reklam sektörünü dönüştüren Metehan Yılmaz’ın yaratıcılık üzerine gerçekleştirecekleri bir sohbet de yer alacak. Moderatörlüğünü, motivasyon konuşmacısı, oyuncu, yazar Mehmet Auf’un üstleneceği etkinlikte katılımcılar, liderlerin sunumlarını dinlerken aynı zamanda çeşitli atölyelerde keyifli vakit geçirebilecek ve gün boyu doğayla iç içe olmanın keyfini çıkarabilecekler.

10. Employer Brand Summit’e katılım ve diğer detaylar için zirvenin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.employerbrandsummit.com

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.