Haliç Üniversitesi Girişimcilik Ve Pazarlama Kulübü tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenen DigitalMag Kariyer Zirvesi için geri sayım başladı.

Geleceğin Yaratıcılığı ana temasıyla bu yıl 3 Mayıs 2024 tarihinde Haliç Üniversitesi 5. Levent Yerleşkesi’nde düzenlenecek olan “DigitalMag Kariyer Zirvesi”nde sektörün öncü markalarından uzman isimler ve yöneticiler bilgi ve deneyim aktarımında bulunmak için üniversitelilerle buluşacak!

Geleceğin sektör profesyonelleri bu etkinlik vesilesiyle alanında uzman isimleri dinleme fırsatı bulacak. Ayrıca etkinlik kapsamında katılımcılar; destekçi firmaların yetkilileriyle tanışma, konuşmacılarla iletişim kurma ve diğer katılımcılarla network yapma fırsatı da bulacak.

DigitalMag Kariyer Zirvesi 3 Mayıs’ta

Haliç Üniversitesi Girişimcilik Ve Pazarlama Kulübü organizasyonuyla bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan etkinlik toplam 7 oturumdan oluşuyor. Konferans ve panellere ek olarak workshop ve networking fırsatlarının da olduğu etkinlik birçok marka tarafından destekleniyor. Ekosistem paydaşlarını gençlerle buluşturacak olan etkinliğin resmi medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Bu arada etkinlik Haliç Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra tüm üniversite ve lise öğrencilerinin katılımına açık. Ayrıca katılımcılara etkinlik sonrası bir de katılım belgesi verilecek.

Zirve Programı

Haliç Üniversitesi Girişimcilik Ve Pazarlama Kulübü organizasyonuyla Haliç Üniversitesi 5. Levent Yerleşkesi’nde 3 Mayıs 2024’te düzenlenecek olan zirvenin programı belli oldu! İşte birbirinden değerli isimlerin bilgi ve deneyim aktarımında bulunacağı DigitalMag Kariyer Zirvesi‘nin programı!

13.00 – 13.10 Açılış

13.10 – 13.40 Umut Akgül (İkas, İş Geliştirme Müdürü)

13.40 – 14.10 Cihad Baytüre (Samsung, Head of Digital Marketing)

14.30 – 15.10 Nevzat Aydın (Yemek Sepeti Kurucu Ortağı, Melek Yatırımcı)

15.10 – 15.40 Mustafa Alpay (Bitlo, CEO)

15.50 – 16.20 Enes Evkuran (Techcareer.net, Community Lead)

16.30 – 17.00 Mehtap Algül (Influencer, İçerik Üreticisi)

17.00 – 17.45 Hakkı Alkan (Shiftdelete.net kurucusu) & Mustafa Akan (Muscar CEO, Dijital İçerik Üreticisi)

Etkinliğe dair detaylı bilgi almak ve etkinlikle ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşmak için etkinliği düzenleyen kulübün resmi sosyal medya hesaplarıyla etkileşime geçebilirsiniz.


Dijital alanda etki uyandıran markalar ile sektörün uzman isimlerinin ağırlanacağı DigitalMag Kariyer Zirvesi‘ne katılmak için buraya tıklayıp kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.