Arşiv niteliğinde olan ve yeni nesil almanak olarak vurgulanan Günün Gündemi serisinin 3. kitabı yayınlandı. Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan Günün Gündemi 2022 kitabı, Branding Türkiye Yayınları tarafından yayınlandı!

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin 15 Ocak 2020 itibariyle sosyal medya özelinde başlatmış olduğu Günün Gündemi konsepti, Türkiye’de veya dünyada yaşanan o güne özel en önemli gelişmenin paylaşılması misyonunu taşıyor. Günün Gündemi 2022 kitabı ise 2022 yılı boyunca sosyal ağlarda paylaşılan bu içeriklerin derlenmesi neticesinde oluşturuldu. Yayın koordinatörlüğünü ve editörlüğünü Mürsel Ferhat Sağlam‘ın yaptığı kitap, “yeni nesil almanak” olarak vurgulanıyor.

Günün Gündemi 2022 Kitabı Çıktı

Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayın danışmanlığı ve editörlüğüyle hazırlanan Günün Gündemi 2022 kitabının arka kapak yazısı şöyle;

2022 yılında gündeme damga vuran haberlerin derlendiği Günün Gündemi 2022’de tarihsel, toplumsal, sosyal, ekonomik, kültürel ve bilimsel gelişmelere dair hafızaları tazeleyen önemli konu başlıkları yer alıyor.

Kurumsal İletişim 2.0 Sponsor Oldu

Günün Gündemi 2022 kitabı, Kurumsal İletişim 2.0 sponsorluğunda hazırlandı. Sadece e-Kitap formatında ve dijital platformlarda yayınlanacak olan kitabın yayına hazırlanmasında katkısı bulunan diğer firmalar ise şöyle; Dijital Markalaşma Eğitimi | DME, İçeriklerce, Girişimcilerin Büyük Hataları, Ajans Paradise, Hani Kurumsaldık, Medya Takip Merkezi, Branding Türkiye, Sahiplen.com, WP Okulu, Alastyr.

Nasıl Satın Alabilirim?

Kitabı Branding Türkiye Yayınları’na ait Shopier sayfasından 60 saniyede alabilirsiniz. Satın almak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, 1S2F Kuralı şeklindedir.


Branding Türkiye Yayınları I Hakkında

Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.


INDEX 5.0 ÇIKTI!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.