Branding Türkiye ve Collective Idea organizasyonuyla 29 Kasım 2023’te Collective Design Base’de gerçekleştirilen Girişimlerde Markalaşma etkinliği ile ilgili merak edilenleri derledik! İşte tüm detaylarıyla “Girişimlerde Markalaşma – Etkinlik Notları”

Kişisel, kamusal ve kurumsal her işletme için hayati önem taşıdığı gibi startup’lar ve girişimler için de büyük bir önemi olan “markalaşma” ana temasıyla 29 Kasım Çarşamba günü “Girişimlerde Markalaşma Etkinliği” gerçekleştirildi. Branding Türkiye ve Collective Idea organizasyonuyla hazırlanan etkinlik kapsamında markalaşma kavramına dair merak edilenler konuşuldu.

Girişimlerde Markalaşma – Etkinlik Notları

Fikir, Fayda ve Farkındalık odaklı bir mecra olan Branding Türkiye, etkinlik odaklı alt markalarından biri olan Branding Türkiye Etkinlik aracılığıyla bütünleşik pazarlama ve dijital markalaşma kavramlarının kapsamına giren olgulara ve konulara dair organizasyonlar düzenlemeyi sürdürüyor. En son Collective Idea partnerliğiyle “Girişimlerde Markalaşma” başlıklı bir etkinlik gerçekleştiren Branding Türkiye, girişimciliğe ve markalaşmaya dair merak edilenleri, işin uzmanlarıyla gündeme taşıdı.

Etkinlikte Neler Konuşuldu?

Bir girişimin sürdürülebilirliğini, büyümesini ve dönüşümünü sağlayan temel faktörlerden biri olan “markalaşma” sadece kurumsal işletmeler için değil startup’lar ve girişimler için de büyük önem taşıyor. Peki girişimler bu süreçte hangi markalaşma tekniklerini uygulamalı? Girişimlerin dijital markalaşma stratejisi kurgularken dikkat etmesi gerekenler neler? Bir girişim büyüme pazarlamasına hangi aşamada ihtiyaç duyar?

Mürsel Ferhat Sağlam Veli Bahçeci Reşat Gökay Çelik

Tüm bunlar, 29 Kasım’da gerçekleştirilen ve girişimcilik ekosisteminin paydaşlarının katılım gösterdiği etkinlikte yanıt buldu. Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye) ve Veli Bahçeci‘nin (Roiva) konuşmacı olduğu etkinliğin moderatörlüğünü ise Collective Idea kurucusu Reşat Gökay Çelik yaptı. Konuşmacılar, etkinlik kapsamında bir girişimin markalaşmak için hangi sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğini anlattı. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen panelde aynı zamanda konuşmacılar kendi girişimcilik öykülerine dair de paylaşımda bulundu.

Kurumsal İletişim 2.0, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi, StartupTeknoloji ve Hani Kurumsaldık’ın medya partnerliğinde Korvo‘nun etkinlik yönetim sponsorluğundaki etkinliğin ardından ise “network time” gerçekleştirildi.

Topluluğumuza Katılın!

Branding Türkiye, her ay dijitalleşme, markalaşma ve kurumsallaşma odaklı konsept etkinlikler gerçekleştiriyor. Ücretsiz düzenlenen etkinliklere katılım sınırlı olduğu için hızlı kayıt büyük önem arz ediyor. Duyuruları kaçırmamak ve tüm etkinliklerden anlık haberdar olmak için topluluklarımıza katılmanızı öneririz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Telegram topluluğumuza katılabilirsiniz. Whatsapp Kanalı’na katılmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.