Türkiye’nin ilk “B2B FinTechnetworking” etkinliği FinTech İstanbul B2B Connect Summit, finansal teknoloji ekosisteminin önde gelen oyuncularını ve otoritelerini, 13 Ekim’de Selectum City – Ataşehir’de bir araya getirecek.

Son yıllarda aralıksız büyüyen Türkiye FinTech ekosistemi, aynı zamanda farklı disiplinlerden oyuncuların çeşitliliği ile gelişimini sürdürüyor. Bu hızlı gelişim ve çözüm zenginliğinin sürdürülebilirliği ise sektörün kendi arasında daha fazla diyalog ve iş birliği içerisinde olabilmesi ile doğru orantılı olarak karşımıza çıkıyor.

Kurulduğu 2016 yılından bu yana Türkiye FinTech ekosisteminin gelişimine sağladığı değerli katkılar ile dikkat çeken Fintech İstanbul Platformu, tam da bu ihtiyaca istinaden sektörün tüm paydaşlarını buluşturacak bir etkinliğe imza atıyor.

FinTech İstanbul B2B Connect Summit

Türkiye’nin ilk “B2B FinTechnetworking” etkinliği FinTech İstanbul B2B Connect Summit; finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTech’ler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar ile küçük ve büyük ölçekli tüm şirketleri 13 Ekim’de Selectum City – Ataşehir’de buluşturmaya hazırlanıyor.

FinTech İstanbul Platformu ve networking odaklı etkinlik deneyiminde uzman Oniki iş birliği ile hayata geçirilen, kendi alanında ilk olma özelliği taşıyan etkinliğin katılımcılarını sektörün lider isimlerinin sunumlarından eşsiz networking fırsatlarına verimli bir gün bekliyor.


İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, etkinlik hakkında şu değerlendirmeleri yaptı:

“Günümüzde FinTech alanında hizmet sunanlara ve hizmetten faydalanmayı isteyenlere değer katmayı amaçlayan B2B etkinlikler önem kazanıyor. Bu amaçla FinTech İstanbul olarak Oniki ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile ülkemizde bu açığı kapayacak “FinTech İstanbul B2B Connect Summit”i planladık. Özellikle OBİ ve KOBİ’lerin finansa erişim, e-ticaret, e-ihracat ve nakit yönetimi alanlarında birçok çözümü bir arada bulacağınız bu etkinlikte sizleri de aramızda görmek isteriz.”

Yapay Zeka Desteği İle Ölçülebilir Bir Etkinlik Deneyimi

KOBİ finansmanı, nakit çözümleri, tedarikçi finansmanı, POS çözümleri, ödeme sistemleri, açık bankacılık, servis bankacılığı (BaaS), FinTech as a Service (FaaS), gömülü finans, dijital dönüşüm gibi birçok trend, FinTech İstanbul B2B Connect Summit’te konuşulacak konular arasında öne çıkacak.

Mastercard ana sponsorluğundaki FinTech İstanbul B2B Connect Summit, katılımcılarına Oniki’nin en doğru kişilerle networking yapma imkanı sunan yapay zeka destekli B2B Matchmaking teknolojisi sayesinde ölçülebilir, verimli ve keyifli bir etkinlik deneyimi sunacak. Ek olarak etkinlikte, keynote konuşmacısı Dr. Michael Salmony de olacak.

Oniki Kurucu Ortağı ve CEO’su Ziya Kızıltan etkinliğe dair yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Oniki olarak FinTech İstanbul Platfformu ile birlikte Türkiye’nin ilk B2B FinTechnetworking etkinliği FinTech İstanbul B2B Connect Summit’e ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Şimdiye kadar geliştirdiğimiz Oniki teknolojisi ile E-Ticaret ve E-İhracat dikeyinde son bir yılda 8 farklı şehirde 10 etkinlik düzenleyerek 70 binden fazla B2B görüşmeye ev sahipliği yaptık. Şimdi ise ilk kez farklı bir dikeyde, FinTech alanında bunu gerçekleştiriyor olacağız. Konuklarımıza yeni ve farklı deneyimler sunacağımız bu etkinlikte, finans dünyasının önde gelen isimlerini, bankaları, FinTech’leri, ödeme kuruluşlarını ve teknoloji liderlerini bir araya getirerek, sektördeki en güncel konuları ve trendleri ele alacağız. Bu etkinlik ile FinTech alanında yeni çözümlere ve iş birliklerine vesile olacak verimli bir platform sunarak ekosistemi bir adım daha ileri taşımayı hedefliyoruz”

Finansal Teknoloji Dünyası Bu Etkinlikte!

FinTech ekosisteminin hizmet arayan ve hizmet sunan tüm taraflarının buluşma noktası “FinTech İstanbul B2B Connect Summit” 13 Ekim’de gerçekleşecek! Finansal teknoloji dünyası bu etkinlikle bir araya gelmeye hazırlanırken etkinliğe dair detaylara ise aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.