Arzum Yönetim Kurulu Başkanı ve DEIK Asya Pasifik Koordinatör Başkanı Murat Kolbaşı Patron Evde’ye konuk oluyor.

Üstün Patent Kurucusu Özlem Arslan Kart, Patron Evde konseptiyle Instagram‘da gerçekleştirdiği canlı yayınlarda sektörün öncü firmalarının sahiplerini / yöneticilerini ağırlamayı sürdürüyor.

Instagram üzerinden gerçekleştirilen Patron Evde programında, Korona Virüs (Covid-19) nedeniyle uzaktan çalışma modeline geçen firmaların sahipleri, karantina günlerindeki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor.

Biliyoruz ki her firmanın / markanın kendine özgü çalışma prensipleri mevcut. Korona Virüs nedeniyle bu prensipler hızlı bir değişim yaşamak zorunda kaldı. Peki firmalardaki bu değişimler hangi yeni normalleri gündeme getirdi? Uzaktan çalışma deneyimi hakkında firmanın en üst noktasındaki isimler yani patronlar ne düşünüyor? Home office olarak da anılan bu sistem sürdürülebilir mi?

İşte, bu ve benzeri soruların cevapları Patron Evde programında izleyicilerle şeffaf bir şekilde paylaşılıyor. Diğer bir ifadeyle Üstün Patent’in Kurucusu Özlem Arslan Kart soruyor, patronlar cevaplıyor.

Murat Kolbaşı Patron Evde’ye Konuk Oluyor

Marka ve Patent Uzmanı Özlem Arslan Kart, Instagram üzerinden Patron Evde temalı canlı yayınlar gerçekleştiriyor. Ve 3F Fenomeni odaklı bir proje olarak hayata geçen Patron Evde’ye her hafta çeşitli sektörlerden firma sahipleri konuk oluyor.

Geçtiğimiz hafta Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam‘ın konuk olduğu Patron Evde’nin bu haftaki konuğu Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı.

Samimi bir havada ilerleyeceği düşünülen programda Özlem Arslan Kart’ın yanı sıra yayını takip edenler de aklındakileri sorabilecek. 17 Nisan Perşembe günü saat 21.30’da başlayacak olan yayında; Özlem Arslan Kart, Murat Kolbaşı’na Arzum’un Korona günlerinde nasıl bir yol izlediğini, salgın sürecinde çalışmalarına ne şekilde devam ettiklerini ve bundan sonraki planlarının ne olduğunu soracak.

Her hafta farklı bir şirketin üst düzey yöneticisinin ya da firma patronunun konuk olarak davet edildiği programa dair detayları kaçırmamak için “Patron Evde”nin Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Bu arada Murat Kolbaşı’nın konuk olduğu bölüme dair tanıtım videosunu izlemek için aşağıdaki videoyu oynatmanız yeterli!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.