Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin telif hakkı sponsoru belli oldu. Sahiplen.com, Branding Türkiye’nin tüm markalarını kapsayan telif hakkı sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Telif Hakkı Sponsoru Sahiplen.com Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel iş insanlarından oluşan geniş bir kitle tarafından takip edilen Branding Türkiye, yayın hayatı boyunca ürettiği tüm içeriği (makale, röportaj, haber, araştırma, ilan, etkinlik, eğitim) Sahiplen.com aracılığıyla sahiplenerek koruma altına aldı.

Sahiplen.com, her türlü eserinizi, bilgisayar ortamında, formatı ne olursa olsun, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre yasal geçerliliği olan zaman damgası ile onaylayarak, o eser üzerindeki hakkınızı koruma altına almanızı sağlayan bir sistem olarak hizmet vermektedir.

“Sahiplenme bilincini herkese yaymak ve fark ettirmektir.” misyonunu taşıyan Sahiplen.com, “Üretilen her eserin sahiplenileceği tek adres olmaktır.” vizyonuyla da eser sahiplerine ve kurumlara güven vermektedir. Branding Türkiye’nin de aralarında olduğu güçlü birkaç kurum ve kuruluşla partnerliği bulunan Sahiplen.com, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre hizmet veriyor.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Günümüzde üretmek kadar bunu tescillemek de önemlidir. Diğer bir ifadeyle içerik üreticileri kendisine ait olan içerikleri sahiplenerek hukuksal açıdan da elini güçlendirmeli… Branding Türkiye, bilgi ve tecrübe aktarımı odaklı içerik üretimi yapan bir mecra. Dolayısıyla tüm içeriklerimizin aynı zamanda tescillenmesi gerekiyor. Bu yüzden alanında en iyi firma olan Sahiplen.com ile işbirliği yapmaya karar verdik. İki firma arasındaki bu işbirliğinin uzun soluklu olacağını düşünüyorum. Her iki tarafa da hayırlı olsun.”

Kurumsal I Sahiplen.com

Hakkında

Sahiplen.com, her türlü eserinizi, bilgisayar ortamında, formatı ne olursa olsun, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre yasal geçerliliği olan zaman damgası ile onaylayarak, o eser üzerindeki hakkınızı koruma altına almanızı sağlayan bir sistem olarak hizmet vermektedir.

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında, yetkili elektronik sertifika hizmet sağlayıcı (ESHS) olarak hizmet veren TÜRKTRUST A.Ş.’nin teknik altyapısından faydalanarak oluşturulmuş Sahiplen.com uygulaması ile bilgisayarınızdaki her türlü dosyanın ve verinin, elektronik ortamda oluşturulduğu zamanı belirleyebilir, aynı zamanda o tarihten itibaren damgalanan dosya üzerinde hiçbir değişiklik yapılmadığını da kanıtlayabilirsiniz.

Zaman Damgası, mevcut mevzuat gereği, elektronik veriler üzerindeki fikri mülkiyet haklarının ispat hukuku bakımından incelenmesinde delil niteliğindedir.

Misyon

Sahiplenme bilincini herkese yaymak ve fark ettirmektir.

İçinde bulunduğumuz şartlarda, eser üretenlerin emek kaybının çok fazla olduğunu ve bu durumun da siz duyarlı insanların yaratıcılığını olumsuz etkilediğini biliyoruz. Sahiplen.com’un sağlayacağı bu bilinçle, eserlerinizi kolaylıkla sahipleneceksiniz. Bu sayede, yarattığınız her eserin değerini daha kolay bulmasını sağlayacaksınız.

Vizyon

Üretilen her eserin sahiplenileceği tek adres olmaktır.


Firma hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.