Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin ikram sponsoru belli oldu. Türk damak tadına uygun berliner ve donut üreten Berlinerci, Branding Türkiye’nin, etkinlik odaklı alt markalarının ikram sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin İkram Sponsoru Berlinerci Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel bir kitle tarafından sadakatle takip edilen ve kısa sürede marka haline gelmiş böylesi bir oluşumun kendi alanında en iyi olan markalarla partnerliği hem ekosisteme yeni bir soluk katıyor hem de sponsorluk odaklı gerçekleştirilen bu güç birliği markaya olan bağlılığı arttırıyor. Bu anlayışla Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye Etkinlik”in her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlik ve zirvelerin ikram sponsorluğunu Berlinerci üstlendi. Diğer bir ifadeyle “Türkiye’de Berliner, Berlinerci’de Yenir” mottosuna sahip Berlinerci, Branding Türkiye’nin ikram sponsoru oldu.

Türk Damak Tadına Uygun Lezzet

Berliner, Süslü Berliner ve Donut ürünleriyle ilgili AR-GE çalışmaları gerçekleştiren Berlinerci, elmalı, çilekli, çikolatalı, kayısılı, kuşburnulu berliner üretmeyi başarmış ve böylece bu tadı Türk damak tadına uygun hale getirebilmiştir. Bu da Berlinerci markasının hem yerelde hem de globalde güçlü bir marka olmasına zemin oluşturmuştur.

Berlinerci, perakendedeki gücünü online satışta da kurgulayarak, tüm Türkiye’ye berliner, donut, süslü berliner, brezel, mini berliner, kruvasan ulaştırmayı başarmıştır. Kısa sürede franchise sistemini de oluşturan Berlinerci, berliner sevenlere Türkiye’nin birçok şehrinde berlineri yerinde yeme fırsatı sunmayı hedeflemektedir.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Branding Türkiye, dijital odakı yeni nesil bir mecra olduğu kadar; etkinlik ve eğitim gibi farklı sektörlerde de faaliyet gösteren bir kuruluştur. Diğer bir ifadeyle eğitim, etkinlik, meetup, talks gibi organizasyonlar düzenleyerek bilgi ve tecrübe aktarımı odağında faaliyetlerimizi tüm alanlarda sürdürüyoruz. Tabi düzenlediğimiz etkinliklerde konuklarımıza lezzetli ikramlar yapmamız gerekiyor. O yüzden de ikramlar konusunda çeşitli kurumlarla işbirlikleri ve sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz. Berlinerci ile yollarımız bu şekilde kesişti ve bir anlaşma yaptık. Lezzetli bir işbirliği olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda bu işbirliğinin uzun soluklu olacağını düşünüyorum. İki taraf için de hayırlı olsun.”

Kurumsal I Berlinerci

Hakkında

Berlinerci, “Türkiye’de Berliner, Berlinerci’de Yenir” mottosuna sahip ve berliner ve donut ile ilgili AR-GE çalışmaları yaparak bu tatları Türk damak tadına uygun hale getirmiş ve online satış altyapısı sayesinde bu tatları Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmiş bir markadır.

Ürünler 

Tatlı Ürünler

  • Berliner (Pudralı ve içi dolgulu)
  • Süslü Berliner (Üzeri rengarenk çikolata kaplı ve içi çikolata dolgulu)
  • Donut (Rengarenk süslemeli donutlar)
  • Mini Berliner
  • Nussschnecke
  • Nussecke
  • Kruvasan

Tuzlu Ürünler

  • Brezel
  • Laugenstange & Kase Laugenstange
  • Alman Ekmek Çeşitleri
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.