Branding Türkiye’nin İkram Sponsoru Berlinerci Oldu

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin ikram sponsoru belli oldu. Türk damak tadına uygun berliner ve donut üreten ve bu ürünlerin Türkiye’deki tek üreticisi olan Berlinerci markası, dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin, etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye I Etkinlik tarafından gerçekleştirilen zirve ve etkinliklerin ikram sponsorlarından oldu.

İçerisinde 100+ kavram, uzmanlık, süreç barındıran bütünleşik pazarlama kavramına dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve “3F Fenomeni” (fikir, fayda, farkındalık) çerçevesinde yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da marka işbirlikleri ve sponsorluk antlaşmaları gerçekleştiriyor.

Branding Türkiye, alt markalarıyla (“Branding Türkiye I Etkinlik”, “Branding Türkiye I Kariyer”, “Branding Türkiye Kitapları”, “Branding Meetup” vb…) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir platform yapısına bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni” (Fikir – Fayda – Farkındalık) doğrultusunda yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel ve geniş bir kitle tarafından sadakatle takip edilen ve kısa sürede marka haline gelmiş böylesi dinamik bir oluşumun, kendi sektöründe en iyi olan markalarla partnerlikler gerçekleştirmesi hem ekosisteme yeni bir soluk katıyor hem de sponsorluk odaklı gerçekleştirilen bu güç birliği hedef kitlenin markalara olan bağlılığını arttırıyor. Bu anlayışla Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye I Etkinlik”in her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlik ve zirvelerin ikram sponsorluğunu “Berlinerci” üstlendi. Diğer bir ifadeyle “Türkiye’de Berliner, Berlinerci’de Yenir” mottosuna sahip Berlinerci, Branding Türkiye’nin ikram sponsoru oldu.

Berliner, Süslü Berliner ve Donut ürünleriyle ilgili AR-GE çalışmaları gerçekleştiren Berlinerci, elmalı, çilekli, çikolatalı, kayısılı, kuşburnulu berliner üretmeyi başarmış ve böylece bu tadı Türk damak tadına uygun hale getirebilmiştir. Bu da Berlinerci markasının hem yerelde hem de globalde güçlü bir marka olmasına zemin oluşturmuştur.

Berlinerci, perakendedeki gücünü online satışta da kurgulayarak, tüm Türkiye’ye berliner, donut, süslü berliner, brezel, mini berliner, kruvasan ulaştırmayı başarmıştır. Kısa sürede franchise sistemini de oluşturan Berlinerci, berliner sevenlere Türkiye’nin birçok şehrinde berlineri yerinde yeme fırsatı sunmayı hedeflemektedir.

Kurumsal I Berlinerci

Hakkında

Berlinerci, “Türkiye’de Berliner, Berlinerci’de Yenir” mottosuna sahip ve berliner ve donut ile ilgili AR-GE çalışmaları yaparak bu tatları Türk damak tadına uygun hale getirmiş ve online satış altyapısı sayesinde bu tatları Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmiş bir markadır.

Ürünler 

TATLI ÜRÜNLER:
• Berliner (Pudralı ve içi dolgulu)
• Süslü Berliner (Üzeri rengarenk çikolata kaplı ve içi çikolata dolgulu)
• Donut (Rengarenk süslemeli donutlar)
• Mini Berliner “YENİ TAT” (Tek atımlık rengarenk: İçinden Lezzet Fışkıran Tat! Bu tadı çok seveceksiniz.)
• Nussschnecke (Atom etkisi yapak lezzet) “YAKINDA”
• Nussecke (Yok böyle bir enerji kaynağı) “YAKINDA”
• Kruvasan (Orjinal kruvasan tadını tatmak isteyenlere özel)

TUZLU ÜRÜNLER:
• Brezel (Nam-ı Diğer Alman Simidi, Orjinalini bizden yiyeceksiniz)
• Laugenstange & Kase Laugenstange (Sade ve Kaşarlı Alman Simidi)
• Alman Ekmek Çeşitleri “YAKINDA”

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir