Branding Türkiye’nin Growth Hacking & Marketing Sponsoru G4A Oldu

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin growth hacking & marketing sponsoru belli oldu. Dijital pazarlama, growth hacking, growth marketing odağında hizmet veren growth hacking & marketing ajansı G4A Studio & Workshops, dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin, growth hacking & marketing sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijital markalaşmayı kavramsallaştıran, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi beslemeyi sürdürürken bir taraftan da sektörün önemli markalarıyla işbirlikleri ve sponsorluk antlaşmaları gerçekleştiriyor.

Branding Türkiye, alt markalarıyla (Branding Türkiye I Etkinlik, Branding Türkiye I Kariyer, Branding Meetup, Branding Türkiye Kitapları gibi…) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne (Fikir – Fayda – Farkındalık) uygun bir anlayışla yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel ve geniş bir kitle tarafından sadakatle takip edilen, düzenli yayın akışına sahip, akademisyen ve sektör profesyonellerinden oluşan yazar kadrosuyla çok kısa bir sürede marka haline gelmiş böylesi dinamik bir mecranın, kendi sektöründe en iyi olan markalarla partnerlik / marka işbirliği yapması hem ekosisteme yeni bir soluk katıyor hem de sponsorluk odaklı gerçekleştirilen bu güç birliği, hedef kitlenin her iki markaya olan bağlılığını arttırıyor. Bu anlayışı benimsemiş olan ve Türkiye’nin en iyi growth hacking & marketing ajansı olan G4A Studio & Workshops, Branding Türkiye’nin growth hacking & marketing sponsorluğunu üstlenerek değer odaklı bir yapı olan Branding Türkiye’yle partner oldu.

G4A Studio & Workshops, (Growth For All, Herkes İçin Büyüme); başta e-ticaret & startup girişimleri olmak üzere, şirketler için; tasarım, yazılım, pazarlama, reklam, iletişim atölyeleri ve danışmanlığı sunarak stratejik temelli growth hacking & marketing çalışmaları gerçekleştiriyor.

Growth hacking & marketing; dijital pazarlamanın dönüştüğü, dijital markalaşmanın kavramsallaştığı bir dönemde tartışılmaz derecede önemlidir. Zira her şirketin kısa ve uzun vadeli hedefleri arasında kesinlikle “büyüme” vardır. Son dönemde bu hedef salt büyüme odaklı olmaktan çıkıp değer bazlı büyümeye doğru evrilirken bu anlamda sonuç odaklı çözümler sunan G4A Studio & Workshops, bilgi ve birikimini değer odaklı büyümenin önemini kavramış markalarla paylaşıyor.

Kurumsal I G4a Studio & Workshops

Hakkında

G4a Studio & Workshops, (Growth for All, herkes için büyüme); Eticaret & Startup girişimleri için tasarım, yazılım, pazarlama, reklam, iletişim atölyeleri ve danışmanlığı sunar.

Sektörde yanlış bilinenleri değiştirelim doğrularıyla… Daha iyi ve güçlü uzmanlar olarak yetişelim ve yetiştirelim. Hep beraber çalışalım hep beraber kazanalım ve büyüyelim istiyoruz.

O yüzden growth hacking odaklı kurulan belki de Türkiye’deki nadir girişimlerden birisiyiz. Farklı yöntemler deniyoruz. Gelenekselden ve ülkenin zihniyetinden uzak, start up’lar ve eticaret girişimleri ile oyunlar ve mobil uygulamalar için büyümenin can alıcı noktasını bulalım istiyoruz.

Hizmetler 

 • Growth Hacking (Büyüme Hack’lemesi)
 • Büyüme Odaklı Pazarlama
 • Veri Odaklı Pazarlama
 • UX Analitiği
 • Tasarım
 • Yazılım
 • CRO
 • SEO
 • Dijital Pazarlama
 • İnternet Reklamcılığı
 • Workshop
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir