Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin growth hacking & marketing sponsoru belli oldu. Dijital pazarlama, growth hacking, growth marketing odağında hizmet veren growth hacking & marketing ajansı G4A Studio & Workshops, Branding Türkiye’nin, growth hacking & marketing sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Growth Marketing Sponsoru G4A Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel bir kitle tarafından sadakatle takip edilen ve kısa sürede marka haline gelmiş böylesi bir oluşumun kendi alanında en iyi olan markalarla partnerliği hem ekosisteme yeni bir soluk katıyor hem de sponsorluk odaklı gerçekleştirilen bu güç birliği markaya olan bağlılığı arttırıyor. Bu anlayışı kurumsal olarak benimsemiş olan ve Türkiye’nin en iyi growth hacking & marketing ajansı olan G4A Studio & Workshops, Branding Türkiye’nin growth hacking & marketing sponsorluğunu üstlendi. Diğer bir ifadeyle “Growth For All, Herkes İçin Büyüme” mottosuna sahip G4A Studio; Branding Türkiye’nin growth hacking & marketing sponsoru oldu.

Büyüme Odaklı Pazarlama Hizmeti

G4A Studio & Workshops; başta e-ticaret & startup girişimleri olmak üzere, şirketler için; tasarım, yazılım, pazarlama, reklam, iletişim atölyeleri ve danışmanlığı sunarak stratejik temelli growth hacking & marketing çalışmaları gerçekleştiren bir ajans.

Growth hacking & marketing; dijital pazarlamanın dönüştüğü, dijital markalaşmanın kavramsallaştığı bir dönemde tartışılmaz derecede önemlidir. Zira her şirketin kısa ve uzun vadeli hedefleri arasında kesinlikle “büyüme” vardır. Son dönemde bu hedef salt büyüme odaklı olmaktan çıkıp değer bazlı büyümeye doğru evrilirken bu anlamda sonuç odaklı çözümler sunan G4A Studio & Workshops, bilgi ve birikimini değer odaklı büyümenin önemini kavramış markalarla paylaşıyor.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Her işletmenin her markanın her girişimin daha doğrusu her insanın ‘büyüme’ hedefi vardır. Bunu ‘ilerleme’ yahut ‘yerinde saymama’ şeklinde de yorumlayabiliriz. Hele ki gündeme dair bilgi paylaşımı yapılan bir işiniz varsa yerinde saymanız düşünülemez. Branding Türkiye’de alanında uzman editör, yazar, uzman ve akademisyenlerden oluşan kadrosuyla sürekli bir şekilde içerik üreten bir bütünleşik pazarlama mecrası. Büyümek Branding Türkiye’nin doğasında var. Dolayısıyla profesyonellerden oluşan marka – pazarlama ekibimizle koordineli çalışacak bir büyüme ajansıyla işbirliği yapabilirdik. Bu noktada Türkiye’de büyüme pazarlaması ve büyüme hacklemesi odağında öncü ajanslardan olan G4A Studio ile işbirliği gerçekleştirdik. Böylece G4A Studio Branding Türkiye’nin growth marketing sponsorluğunu üstlendi. Global düzeyde faaliyet gösteren böylesi bir ajansla çalışmaktan dolayı mutluyuz. Bu işbirliğinin uzun seneler devam edeceğinden şüphemiz yok.”

Kurumsal I G4a Studio & Workshops

Hakkında

G4a Studio & Workshops; e-ticaret & Startup girişimleri için tasarım, yazılım, pazarlama, reklam, iletişim atölyeleri ve danışmanlığı sunar.

İnternet girişimleri ve kurumsal firmalar için büyüme pazarlaması odağında strateji geliştiren G4A Studio, “sektörde yanlış bilinenleri, doğruarıyla değiştirelim” misyonuyla hareket ediyor. Ve büyüme pazarlaması odağında daha iyi ve etkin olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Hizmetler 

 • Growth Hacking
 • Büyüme Odaklı Pazarlama
 • Veri Odaklı Pazarlama
 • UX Analitiği
 • Tasarım
 • Yazılım
 • CRO
 • SEO
 • Dijital Pazarlama
 • İnternet Reklamcılığı
 • Workshop
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.