Branding Türkiye ve Kişisel Marka Akademisi organizasyonuyla 27 Eylül 2023’te Zemin İstanbul’da gerçekleştirilen Benden Marka Olur Mu etkinliği ile ilgili merak edilenleri derledik! İşte tüm detaylarıyla “Kişisel Marka Sohbetleri: Benden Marka Olur Mu – Etkinlik Notları!”

Kamusal ve kurumsal işletmeler için markalaşma ne denli önemliyse, bireyler açısından da markalaşma aynı derece önemlidir. Peki “Kişisel markalaşma nedir?”, “Kişisel markalaşma niye önemlidir?”, “Kişisel marka inşası için gerekenler nelerdir?” Tüm bunlar ve daha fazlası 27 Eylül 2023’te Branding Türkiye ve Kişisel Marka Akademisi organizasyonuyla Zemin İstanbul’da gerçekleştirilen “Benden Marka Olur Mu?” etkinliğinde yanıtlandı.

Benden Marka Olur Mu – Etkinlik Notları

Fayda ve farkındalık odaklı bir mecra olan Branding Türkiye, etkinlik odaklı alt markası olan Branding Türkiye Etkinlik aracılığıyla bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konu ve kavramlara dair zirve ve etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor. En son Kişisel Marka Akademisi organizasyonuyla ve Zemin İstanbul mekan sponsorluğunda Kişisel Markalaşma ana temalı “Benden Marka Olur Mu” başlıklı bir etkinlik gerçekleştiren Branding Türkiye, Türkiye’de yeni yeni gündem olan kişisel markalaşma kavramına dair merak edilenleri aktarmaya devam ediyor.

Etkinlikte Neler Konuşuldu?

27 Eylül 2023’te gerçekleştirilen ve iş, sanat, siyaset ve akademi dünyasından birçok ismin katılım gösterdiği Benden Marka Olur Mu etkinliğinin konuşmacıları; Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye), İrem Sefa Yayımlar (Kişisel Marka Akademisi), Ömer Şengüler (Global Magic Brands), Jülide Şakar (Innostyle), Burcu Şen (İyibiriz), Yeşim Saraçer (Yeşim Saraçer Photography), Meltem Konaklı Çelikkan (Meltem Konaklı Çelikkan Eğitim Ve Danışmanlık), Esra Başaran (Road Global) şeklindeydi.

Etkinlik öncesi Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam ve Kişisel Marka Akademisi Kurucusu İrem Sefa Yayımlar birlikte sahneye çıkarak bir ön bilgilendirme yaptı. Etkinlik hakkında bu bilgilendirmenin sonrasında kürsüye ilk çıkan isim Mürsel Ferhat Sağlam oldu. Sağlam, etkinlik ana temasına paralel bir aksiyonla dijital markalaşma odağında bir değerlendirme yaptı. Dijital Markalaşma Olmadan Kişisel Markalaşma olmaz vurgusu yapan Mürsel Ferhat Sağlam, kişisel marka inşası misyonu taşıyan bireylerin muhakkak dijital markalaşmayı anlamaları, öğrenmeleri ve içselleştirmeleri gerektiğini belirtti.

Akademinin değerli isimleri konuşma sırasına göre sahneye çıkarak kişisel markalaşma konusunu uzmanlık alanları çerçevesinde değerlendirdi. Meltem Konaklı Çelikkan ve Jülide Şakar şehir dışında olmaları sebebiyle konuşmalarını çevrimiçi gerçekleştirdi. Bu arada Ömer Şengüler konuşması sırasında bir oyunlaştırma uygulaması yaparak kitabını katılımcılardan birine hediye etti. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları kitabı ise tüm katılımcılara hediye edildi.

Kurumsal İletişim 2.0, Startup Teknoloji, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi, Karma Türkiye ve Hani Kurumsaldık’ın medya partneri olduğu, WP Okulu, Alastyr, Teleskop, Üstün Patent, Korvo, Branding Türkiye Yayınları, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME tarafından desteklenen etkinlik, uzman isimlerin gerçekleştirdiği konuşmaların akabinde “network time” ile devam etti.

Katılımcılar bu sürede hem konuşmacılarla hem de diğer katılımcılarla tanışarak olası iş birliklerine dair görüşmeler yaptı.

Etkinlik Grubuna Katılın

Branding Türkiye, her ay dijitalleşme, markalaşma ve kurumsallaşma odaklı konsept etkinlikler gerçekleştiriyor. Ücretsiz düzenlenen etkinliklere katılım sınırlı olup hızlı kayıt için topluluklarımıza katılmanızı öneririz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Telegram topluluğumuza katılabilirsiniz. Whatsapp Kanalı’na katılmak içinse sosyal medya hesaplarımızı ve mikrositemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.