Kamusal ve kurumsal işletmeler için markalaşma ne denli önemliyse, bireyler açısından da markalaşma aynı derece önemlidir. Peki “Kişisel markalaşma nedir?”, “Kişisel markalaşma niye önemlidir?”, “Kişisel marka inşası için gerekenler nelerdir?” Tüm bunlar ve daha fazlası 27 Eylül 2023’te Branding Türkiye ve Kişisel Marka Akademisi organizasyonuyla Zemin İstanbul’da gerçekleşecek olan “Benden Marka Olur Mu?” etkinliğinde yanıt bulacak.

Değişimin ve dönüşümün hızlandığı, teknolojinin yeni bir boyut kazandığı, dijitalleşmenin mecbur hale geldiği ve bilgiye erişimin kolaylaştığı günümüz dünyasında öne çıkan bir kavram olan “kişisel markalaşma” ana temasıyla 27 Eylül 2023 tarihinde “Kişisel Marka Sohbetleri: Benden Marka Olur Mu?” etkinliği gerçekleştirilecek.

Branding Türkiye ve Kişisel Marka Akademisi organizasyonuyla Zemin İstasyon’da düzenlenecek olan etkinlikte kişisel markalaşma odağındaki birçok konuya ve kavrama dair bilgi ve deneyim paylaşımında bulunulacak.

Benden Marka Olur Mu Etkinliği 27 Eylül’de

Günümüz dünyasında, iş hayatının rekabet koşulları yeni bir boyut kazanırken kurumsal yapılar ise artık iyi bir ekipten ziyade kişisel markalardan oluşan bir ekip kurmak için çabalıyor. Öte yandan bireysel / serbest / freelance çalışmayı tercih edenler de yetkinliklerini kişisel markalaşmayla pekiştirmek için uğraşıyor. Peki “Kişisel markalaşma nedir?”, “Kişisel marka olmak için neler yapılmalıdır?”, “Kişisel marka inşası için gerekenler nelerdir?”, “Kişisel markalaşma niye önemlidir?” Tüm bunlar ve daha fazlası 27 Eylül 2023‘te yanıt bulacak.

Benden Marka Olur Mu Etkinliği

Branding Türkiye ve Kişisel Marka Akademisi organizasyonuyla hazırlanan Benden Marka Olur Mu? etkinliği Zemin İstanbul’da düzenlenecek. Etkinlikte “kişisel markalaşma”nın kapsamına giren konular, uzman isimler tarafından değerlendirilecek. Etkinlik sonrasında ise tüm katılımcılar network alanında bir araya gelerek hem konuşmacılarla tanışabilecek hem de yeni iş birlikleri için konuklarla sohbet etme imkanı bulacaklar.

Karma Türkiye, Kurumsal İletişim 2.0, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi, StartupTeknoloji ve Hani Kurumsaldık’ın medya partnerliğinde, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME ve BrandyMe‘nin stratejik partnerliğinde, Korvo‘nun etkinlik yönetim sponsorluğunda düzenlenen “Benden Marka Olur Mu?” etkinliğine katılım ÜCRETSİZ olup kayıt için formun doldurulması gerekmektedir.

Benden Marka Olur Mu Etkinliği Konuşmacılar

Konuşmacılar

Kişisel markalaşma ana temasıyla 27 Eylül’de gerçekleştirilecek olan “Kişisel Marka Sohbetleri: Benden Marka Olur Mu?” etkinliğinin konuşmacıları şöyle;

Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye)

Dijital Markalaşma Olmadan Kişisel Markalaşma Olmaz

İrem Sefa Yayımlar (Kişisel Marka Akademisi)

Kişisel Marka Kalplerde Yaratılır

Ömer Şengüler (Global Magic Brands)

Marka Olma E Mi! Hangi Eylemlerimiz Kişisel Markalaşmamızın Önünde Engel?

Jülide Şakar (Innostyle)

Duruşundan Belli

Burcu Şen (İyibiriz)

İş Dünyasında Zihinsel Ve Kişisel Markanla Fark Yarat

Yeşim Saraçer (Yeşim Saraçer Photography)

Kişisel Marka Hikayenizin Çerçevesinden Fotoğraflar

Meltem Konaklı Çelikkan (Meltem Konaklı Çelikkan Eğitim Ve Danışmanlık)

Kişisel Markanızın Vitrini Sizsiniz Ya Da Vitrinsiz

Esra Başaran (Road Global)

Kişisel Markanız İle Deneyim Yaşatıyor Musunuz?


Etkinlik Detayları

Organizasyon: Branding Türkiye, Kişisel Marka Akademisi

Tarih / Saat   : 27 Eylül 2023 / 18:00 – 21:00

Mekan            : Zemin İstanbul

Adres             : Şahkulu Mah. Meşrutiyet Cad. No:125 34421Beyoğlu/İstanbul (Mekan, Şişhane Metro Durağı’ndadır.)

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Lütfen aşağıdaki kayıt butonuna tıklayarak formu doldurun ve kaydınızı tamamlayın. Mail veya Whatsapp üzerinden kaydınızın onaylandığına dair etkinlikten en geç 24 saat önce bilgilendirme yapılacaktır. 27 Eylül’de görüşmek üzere! 🙂


Girişimcilerin Büyük Hataları

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.