İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen Gelişim Günleri 2022 Etkinliği için geri sayım başladı!

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Girişimcilik Kulübü tarafından organize edilen Gelişim Günleri 2022 Etkinliği‘ne sayılı günler kaldı. Etkinliğe dair tüm detaylar Branding Türkiye’de! 

Gelişim Günleri 2022 Etkinliği

Türkiye’nin birçok şehrindeki pek çok üniversite çeşitli ana temalarda etkinlikler düzenleyerek sektör profesyonelleriyle üniversitelileri bir araya getiriyor. Bulunduğu sektörün öncüsü olan markalar tarafından desteklenen üniversite organizasyonları sayesinde üniversiteli gençler daha mezun olmadan netwrokünü geliştirebiliyor. Farkındalık odaklı bu etkinliklerden biri olan Gelişim Günleri 2022 etkinliği 13 Aralık 2022 tarihinde İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Konuyla ilgili detaylar için Girişimcilik Kulübü’nün resmi Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Günümüzün popüler ve değerini hiç kaybetmeyen olgularından biri olan girişimcilik ana temalı bir kulüp tarafından düzenlenen Gelişim Günleri Etkinliği ile üniversitelilerle markalar buluşacak. Girişimcilik Kulübü’nün bu etkinliği 13 Aralık’ta saat 10:00’da başlıyor. Saat 10:00 ile 11:00 arasındaki ilk oturumun akabinde 11:15 ile 12:00 arasında diğer oturum gerçekleşecek. 12:45’e kadar sürecek olan öğle arasından sonra ise 3 oturumda daha gerçekleşecek. 

Bu arada Gelişim Günleri 2022’ye %80 katılım gösteren tüm katılımcılar “İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Gelişim Günleri Sertifikası” almaya hak kazanacaktır. Ancak bir detaya dikkat çekmek gerekiyor. Şöyle ki; etkinlik sonunda sertifika alabilmek için oturum sonlarında paylaşılacak olan QR kodları okutularak formların doldurulması gerekmektedir.

Tüm bunlar ve daha fazlası için kulübün Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hemen ziyaret etmek için yazının sonunda yer alan Etkinliğe Katıl bağlantısına tıklayabilirsiniz. 

Destekliyoruz

Ulusal ve uluslararası birçok etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye üniversite etkinliklerinin de daimi partneri olmayı sürdürüyor. Diğer bir ifadeyle Branding Türkiye, yalnızca etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları da destekliyor. Buna göre; Branding Türkiye, “Gelişim Günleri 2022 Etkinliği″nin medya sponsoru oldu.

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık, hem Türkiye’den hem de dünya genelinden birçok organizasyonun medya partneri olmayı sürdürüyor. Buna göre; Hani Kurumsaldık, İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen Gelişim Günleri 2022′nin medya sponsoru oldu. 

ETKİNLİĞE KATIL

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.