Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri kapsamında 6 Şubat 2024 tarihinde “E-Ticarette Satışları Etkileyen Dönemlerde Neler Yapılmalı?” ana temalı bir etkinlik gerçekleştirilecek.

E-ticaret, her geçen gün önemini artırıyor. Özellikle son yıllarda yukarı doğru hızla ilerleyen bir ivmeyle pazardaki etkinliğini artıran e-ticaret, sektörel eğitim ve etkinliklerde de ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Girişimcilerin ve yatırımcıların da son zamanlarda yoğun biçimde yöneldiği bir alan olan e-ticaret ile ilgili 6 Şubat 2024 tarihinde yine önemli bir konuya temas edilecek olan bir etkinlik düzenlenecek.

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri kapsamında 6 Şubat’ta “E-Ticarette Satışları Etkileyen Dönemlerde Neler Yapılmalı?” ana temalı bir etkinlik gerçekleştirilecek. Saat 19’da başlayacak olan etkinlikte, e-ticaret ve satış özelinde önemli konular gündeme alınacak.

E-Ticarette Satışları Etkileyen Dönemlerde Neler Yapılmalı Etkinliği

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi 2024’te de hız kesmeden devam ediyor. 6 Şubat 2024 tarihinde saat 19.00 – 21.00 arasındaki Faydalı Sohbetler organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy), Cihan Kültür (Adidas), Alper Tosun (Hatemoğlu), Esin Noyin (Atelier Rebul) bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Etkinlikte ayrıca e-ticarete dair önemli değerlendirmeler de yapılacak!

Ticimax İle E-İhracat Sohbetleri – İstanbul kapsamında gerçekleştirilecek olan e-ticaret ana temalı etkinlik ile ilgili program şöyle;

18.30 – 19.30: Networking Saati – İkram

19.30 – 19.40: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.40 – 20.50: Panel (Cihat Kültür, Esin Noyin, Alper Tosun, Murat Erdör)

20.50 – 21.00: Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

NOT: Sürpriz çekiliş kapsamında katılımcılar arasından 3 kişiye kitap hediye edilecektir.


Etkinlik Detayları

Tarih: 6 Şubat 2024

Saat: 19.00 – 21.00

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Mekan: KWORKS

Adres: 19 Mayıs, Golden Plaza, 19 Mayıs Cd. No:3 Kat:1, 34360 Şişli/İstanbul

(Etkinlik mekanı; metro çıkışından ortalama 5 dakika yürüyüş mesafesinde)

Etkinliğin Katılımcı Profili

Etkinliğin katılımcı profili; e-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve bu alandaki yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, KOBİ’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.