Marmara Üniversitesi MieS Kulübü tarafından bu sene online gerçekleştirilecek olan Endüstri Mühendisliği Günleri 2020 etkinliği için geri sayım başladı!

20 yıllık tecrübesiyle Marmara Üniversitesinin en aktif iş ve kariyer kulübü olan MieS, “Endüstri Mühendisliği Günleri 2020” etkinliğiyle bakış açınızı genişletmeye geliyor!

Endüstri Mühendisliği Günleri 2020

“Widen Your Perspective!” mottosu ile yola çıkılan EMG2020; öğrencilerin iş hayatına atıldığında çalışabilecekleri sektör ve departmanları, başarılı endüstri mühendislerinden dinleyebildiği gelenekselleşmiş bir MieS organizasyonudur.

Geçtiğimiz sene 59 farklı üniversiteden 51 farklı bölümden üniversite öğrencisinin katıldığı etkinlik bu sene de yine dopdolu! Etkinlik kapsamında bilgi ve deneyimlerini paylaşacak olan konuşmacılar ise şöyle;

Konuşmacılar 

  • Umran Beba – Independent Non-Executive Board Director Bakkavor
  • Güvenç Dönmez – Cheif Executive Officer at O2o Food Tech
  • Lale Saral Develioğlu – Board Director at Aksa Akrilik
  • Deniz Aksoy – Senior Art Director at Turkcell Akademy

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Endüstri Mühendisliği Günleri 2020” etkinliğinin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği  “Endüstri Mühendisliği Günleri” etkinliği için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Holacon Live Event (Online)

Tarih: 13 Kasım 2020 – 14 Kasım 2020

Saat: 12:00

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Tüm Üniversiteliler Katılabilir

Katılım Belgesi: Var

Başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayın.

13 – 14 Kasım saat 12.00’de online olarak gerçekleştirilecek olan etkinlikte katılımcılar “Sanal Fuaye Alanı”nda şirketleri tanıyabilecek. Buna ek olarak katılımcılar “Networking Masaları”nda yeni insanlarla tanışarak interaktif ortamı deneyimleyebilecekler. Etkinlikte ayrıca sürpriz hediyeler ve çekilişler de yapılacak.

MieS I Hakkında

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından 2000 yılında kurulan MieS; geçmişten gelen tecrübeleri ve yenilikçi yapısıyla Marmara Üniversitesi’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlik Duyuru)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.