Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu 2  Ocak 2021 tarihinde “DÜKAT Online Talk” etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu! Kulüp, bu günlerde “DÜKAT Online Talk” etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

DÜKAT Online Talk Etkinliği

2021 yılına girdiğimiz ilk günlerde Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu oldukça faydalı bir etkinlikle yeni yıla merhaba demeye hazırlanıyor. Kulüp tarafından 2 Ocak’ta düzenlenecek olan etkinliğin duyurusu şu şekilde;

“Birbirinden değerli konuklarımızla kaliteli vakit geçireceğimiz bir hafta sonuna ne dersiniz ? “Evet!” dediğinizi duyar gibiyiz.”

Etkinlik kapsamında Rekabet Akademi Kurucusu Özlem DALLI katılımcılara dijitalleşmeyle ilgili bir eğitim gerçekleştirecek. Daha sonra Tedi Eğitim&Danışmanlık Şirketi Kurucu Ümit ÜNKER girişimcilik ekosistemi ve iletişime dair bilgi ve tecrübelerini paylaşacak. Etkinliğin son konuşmacısı olan Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni, Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat SAĞLAM, kavramsallaştırarak literatüre kazandırdığı “dijital markalaşma” üzerine değerlendirmelerde bulunacak. 

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “DÜKAT Online Talk” etkinliğinin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online

Tarih: 2 Ocak 2021

Saat: 14:00

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

Etkinliği 2 Ocak 2021’de online izlemek için buraya tıklayın.

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu I Hakkında

11 Kasım 2014 tarihinde kurulan topluluğumuz, “Her şey değişim ile başlar, değişim ise sizinle…” sloganı ile faaliyetlerine başlamış olup belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. DÜKAT Kariyer Topluluğu 2014 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş pro-aktif bir topluluktur.


💡 Ücretsiz Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.