Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu sene 8. kez düzenlenecek olan Yönetim ve Liderlik Zirvesi – 2023 için geri sayım başladı!

“Boğaziçi Üniversitesinin Liderlik Alanındaki Tek Etkinliği” olan Yönetim Ve Liderlik Zirvesi, her yıl farklı başlıklarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticilerini ve liderlerini ağırlıyor. Bu sene 2 – 3 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da gerçekleşecek olan etkinlikte alanında uzman birçok isim konuşma yapacak.

Yönetim Ve Liderlik Zirvesi – 2023

Bu yıl farklı üniversitelerden 500 katılımcıya ev sahipliği yapacak olan Yönetim Ve Liderlik Zirvesi’nde hem sektörün önemli markaları hem de şirketlerin üst düzey yöneticileri ve liderleri bir arada olacak. Dopdolu bir programla ekosistemin tüm paydaşlarını bir araya getiren etkinlikte bu sene de yine birçok önemli konu başlığı gündeme alınacak.

Zirveye %80 katılım gösteren tüm katılımcıların Boğaziçi Üniversitesi Yönetim ve Liderlik Zirvesi Sertifikası almaya hak kazanacağı etkinliğin dili Türkçe olup zirveye katılım için öğrenci olma şartı bulunmuyor.

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsoru olduğu zirvenin mottosu ise “Claim Your Crown” olarak açıklandı. Etkinlik Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde yer alan Albert Long Hall‘da düzenlenecek.

Etkinlik Detayları

Tarih: 5-6 Aralık 2023

Saat: 10:30 – 17:50

Mekan: Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall

Adres: Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall, Rumeli Hisarüstü, Beşiktaş, İstanbul

Sertifika: Evet (%80 Katılım Şartı)

Ücret: Etkinlik ücretlidir.

Ana Sponsor: Yapı Kredi

Kontenjan: 500

Etkinlik Türü: Fiziksel etkinlik

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından gerçekleştirilen zirvenin konuşmacıları ve sponsorları hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.


Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ve Ekonomi Kulübü I Hakkında

1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulübümüz 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, Türkiye’yi Kariyer Günleri kavramıyla tanıştırarak Türkiye’deki tüm öğrenci kulüplerine öncü olmuştur. 6 farklı alt kurulu içinde barındıran Buik, öğrencilerin ilgi alanlarına göre sayısız etkinlik düzenlemektedir.


GİRİŞİMLERDE MARKALAŞMA

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.