İnsan ve kültür alanındaki yaratıcı çalışmalarıyla adından söz ettiren marka iletişim ajansı 3İK 15. yılını kutluyor!

Zamanın ruhunu yakalamak, değişim trenine vaktinde atlamak kimileri için sezgisel bir yetenektir. Ancak günümüzün dünyasında değişimin hızına yetişmek, bu yeteneğe sahip olan insanlar için bile oldukça zor bir hale geldi. Artık değişime ayak uydurmanın yolu onu yakalamak değil yönetebilmekten geçiyor. Değişimi yönetebilmek için de zihniyet olarak değişebilmek ve yeniliğe açık olmak gerekiyor.

İnsan ve kültür alanındaki yaratıcı çalışmalarıyla adından söz ettiren marka iletişim ajansı 3İK’nın; değişim konusunda referans aldığı aksiyon noktası da bu anlayıştan hareketle ortaya çıkıyor. Yeniliklere hep açık olan kurumsal zihniyet, değişimi öngörebilme ve yönetebilme imkânı kazandırıyor.

İşte bu yaklaşımla insan ve kültürü odağına alarak marka işveren olmak isteyen şirketler için yaratıcı stratejiler ve deneyimler kurgulayan marka iletişim ajansı 3İK, sektördeki 15. yılını doldurmanın gururunu yaşıyor.

Marka İletişim Ajansı 3İK 15. Yılını Kutluyor

15 yıllık bu yolculuğun başındaki isim 3İK Ajans Başkanı Alper Çakıroğlu, gelecekte işveren markası ve işveren algısının daha da önem kazanacağını belirtiyor. Çakıroğlu’na göre, insanlar artık sadece bir iş değil, bir anlam arıyorlar ve şirketlerin bu beklentilere cevap vermesi kritik bir hale geliyor.

Çalışan deneyiminin, iş hayatındaki anlam arayışının önemli bir parçası olduğunu belirten 3İK, şirketlerin çalışanlarına anlam bulmaları için benzersiz deneyimler sunmaları gerektiğini vurguluyor.

Bununla birlikte; 3İK, 15 yıldır tecrübe ve bilgi birikimiyle iş ortaklarına rehberlik ediyor ve değişen dünyaya hızlıca uyum sağlamalarına destek oluyor. İnsan ve kültürün geleceği için işveren markası alanındaki çalışmalarına devam eden 3İK, bu yıl 15. yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyor.


3İK‘nın sektöründeki değerli varlığını ve önemli kilometre taşını kutlama zamanı! Gelecekteki başarılarına inancımız tam. #iyiki3İKvar


İşveren İlgi Endeksi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.