Co-Founder Academy ve Aloha Dijital Akademi iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan “Yeni Başlayanlar İçin Back-End Developer Eğitimi”nin başvuruları açıldı!

Co-Founder Academy ve Aloha Dijital Akademi iş birliğiyle hazırlanan eğitim programı; teknoloji ve yazılım dünyasında sürdürülebilir kariyer fırsatları yaratma amacı güderken, katılımcılara en güncel ve inovatif eğitim metotlarını sunarak sektördeki dönüşümün bir parçası olmalarını sağlıyor.

Yeni Başlayanlar İçin Back-End Developer Eğitimi

Back-End Developer Kariyer Eğitimi, yazılım dünyasında fark yaratmak isteyen bireylere kapılarını açıyor!

Bu benzersiz program, katılımcılarına 140 saat süresince SQL Server’da veri sorgulama, Windows ve .Net platformlarında uygulama geliştirme, C# programlama dili ve nesne yönelimli programlama, yazılım geliştirme süreçlerinde SOLID prensipleri ve tasarım desenleri gibi konularda derinlemesine bilgi sunmayı vaat ediyor.

Eğitim kapsamında ayrıca veri tabanı yönetimi ve erişimi, Entity Framework kullanımı ve ASP.NET Core API ile modern web servisleri geliştirme gibi alanlarda uygulamalı eğitim fırsatı da söz konusu!

Katılımcılar, program sonunda Co-Founder Academy ve Aloha Dijital Akademi onaylı bir sertifika ile mesleki yeterliliklerini belgeleyecekler. Eğitim içeriği, Microsoft SQL Server sorgulama tekniklerinden .Net geliştirme platformlarına, C# ve nesne yönelimli programlama prensiplerinden yazılım tasarımı ve mimarisine kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. 20 saatlik SQL Server, 44 saatlik .Net geliştirme, 22 saatlik C# programlama, 18 saatlik SOLID prensipleri, 24 saatlik veri erişim teknikleri ve 12 saatlik ASP.NET Core API geliştirme modülleri, bu programın temel taşlarını oluşturuyor.

Sektörde tanınmış alanında uzman isimler tarafından verilecek olan Yeni Başlayanlar İçin Back-End Developer Eğitimi’nde ayrıca mentorluk, proje bazlı çalışmalar ve sunumlar gibi pek çok değerli deneyim de bulunuyor. 2 aylık bir staj sürecinin de olduğu eğitim programına katılanlar, bu sayede aldıkları teorik bilgileri pratikte uygulama şansı bulacaklar.

Eğitim Hakkında Bilgi

Teknoloji ve yazılım alanındaki en son trendlere uyum sağlamak ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen profesyoneller ve girişimciler için tasarlanan eğitim programının son başvuru tarihi 7 Mart 2024

Kariyerinizi bu heyecan verici ve dinamik alanda ilerletme fırsatını kaçırmamak ve program hakkında daha fazla bilgi almak için Co-Founder Academy ve Aloha Dijital Akademi‘nin web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


İLHAM VEREN 100 KADIN

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.