Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri Etkinliği 5 Mart 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek! “E-Ticaretteki Zorluklar Ve Çözüm Yolları” ana temalı etkinlikte alanında uzman isimler e-ticaret özelinde bilgi paylaşımında bulunacak.

Dijital dönüşümün her geçen gün yeni bir boyut kazandığı günümüzde, ekonominin ve ticaretin önemli bir unsuru haline gelen e-ticarete dair Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi kapsamında “E-Ticaretteki Zorluklar Ve Çözüm Yolları Etkinliği” gerçekleştirilecek.

E-Ticaret girişimciliği odağında merak edilenlerin gündeme geleceği, e-ticaret operasyonlarında yaşanan zorlukların çözümüne dair detayların paylaşılacağı etkinliğe dair detayları derledik! İşte Faydalı Sohbetler organizasyonuyla ekosistemle buluşturulan E-Ticaret Sohbetleri Etkinliği ile ilgili tüm ayrıntılar!

E-Ticaretteki Zorluklar Ve Çözüm Yolları Etkinliği

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi 2024’te de tüm hızıyla devam ediyor. 5 Mart 2024 tarihinde saat 19.00 – 21.00 arasında düzenlenecek olan etkinlik Faydalı Sohbetler organizasyonuyla gerçekleşecek olup etkinliğin lokasyonu ise KWORKS olarak belirlendi!

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy), Uğur Akbıyık (Armine), Fatih Karaosmanoğlu (Desa Deri), Öykü Sağlam (Pazarama) bilgi paylaşımında bulunacak. Etkinlikte ayrıca e-ticarete dair önemli değerlendirmeler de yapılacak!


Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri – İstanbul kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinlik ile ilgili program şöyle;

18.30 – 19.30: Networking Saati – İkram

19.30 – 19.40: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.40 – 20.50: Panel (Uğur Akbıyık, Fatih Karaosmanoğlu, Öykü Sağlam, Murat Erdör)

20.50 – 21.00: Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

NOT: Sürpriz çekiliş kapsamında katılımcılar arasından 3 kişiye kitap hediye edilecektir.


Etkinlik Detayları

Tarih: 5 Mart 2024

Saat: 19.00 – 21.00

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Mekan: Kworks

Adres: 19 Mayıs, Golden Plaza, 19 Mayıs Cd. No:3 Kat:1, 34360 Şişli / İstanbul

(Etkinlik mekanı; metro çıkışından ortalama 5 dakika yürüyüş mesafesinde)

Etkinliğin Katılımcı Profili

Etkinliğin katılımcı profili; e-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve bu alandaki yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, KOBİ’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.