BAU Global ve BAU Future Campus tarafından düzenlenen Future AI Summit’24 için geri sayım başladı!

Yapay zekâ çağı başlıyor! Dönüşümün geleceğini belirleyen uzmanlar, BAU Global ve BAU Future Campus organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan Future AI Summit’24 için İstanbul Future Campus‘te buluşacak!

Dünya genelindeki yapay zekâ otoritelerini bir araya getirecek olan Future AI Summit’24, 16 – 17 Nisan 2024 tarihlerinde BAU Future Campus İstanbul’da gerçekleştirilecek! Etkinlik kapsamında; paneller, sempozyumlar, interaktif deneyim alanları, marka iş birlikleri, girişimci-yatırımcı bağlantıları ve etkileşimli alanlar düzenlenerek katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatılacak!

Future AI Summit’24

Bahçeşehir Üniversitenin teknoloji ve girişim merkezi BAU Future Campus’te gerçekleşecek olan Future AI Summit’24’te yapay zekâ teknolojilerinin kullanıldığı tüm konular, etkinlik ajandasında yerini aldı! Yapay zekâ ile ilgili yenilikçi bir perspektif kazandırmayı hedefleyen Future AI Summit’24’te teknoloji uzmanlarından girişimcilere, alanında uzman lider global şirketlerden sektörlerin önde gelen temsilcilerine kadar birçok kişi bir araya gelecek!

Yapay zeka uzmanları, akademisyenler, mühendisler, sektör liderleri, tasarımcılar ve sanatçılardan oluşan bir komite tarafından hazırlanan zirvede, ulusal ve uluslararası düzeyde 120’den fazla konuşmacı yer alacak. 50’nin üzerinde global markanın olacağı ve fuaye alanlarıyla katılımcılara unutulmaz bir etkinlik deneyimi yaşatacak olan BAU Future Summit’24’te; 78 girişim ve startup stant açacak. 2 gün boyunca 5 sahnede 80’in üzerinde oturumun gerçekleşeceği zirvenin medya ve iletişim partneri ise Branding Türkiye oldu! 3000’in üzerinde kişinin katılması beklenen zirvenin odaklanacağı başlıklar ise şöyle;

  • Sektörlerde Yapay Zeka Dönüşümü
  • İleri Teknoloji Trendlerinde Yapay Zeka Rüzgârı
  • Yapay Zekanın Global Öncüleri
  • Generatıve Aı: Üretkenlikte Yeni Bir Çağ

Future AI Summit’24, sektörler arası işbirliklerini teşvik ederek, katılımcılara yapay zeka tabanlı çözümleri keşfetme ve potansiyel iş ortaklıkları kurma imkanı sunacak.

Geleceğin yapay zekâ gelişimine katkı sağlayacak bu önemli etkinlikte yerinizi alın. Yapay zekânın tehdit ve fırsatlarını değerlendirirken, sektör liderleriyle yüz yüze görüşme ve uluslararası bir ağın parçası olma şansını yakalayın.

Bu arada zirvede bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak olan konuşmacılar hakkında bilgi almak için Konuşmacılar sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz!


KİTAP ÖNERİSİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.