Exitcom Campus; yenilikçi eğitim programlarıyla, teknoloji dünyası ve sürdürülebilir enerji konularında ön saflarda yer alacak öğrencileri bekliyor! Exitcom Campus eğitim programı ile yeşil teknolojinin geleceğinde yer alma fırsatını kaçırmayın!

Exitcom Recycling ve Co-Founder Academy iş birliğiyle, mühendislik ve diğer alanlardaki öğrencilere yönelik Exitcom Campus Eğitim Programı, staj ve istihdam fırsatları sunarak sürdürülebilirlik bilinci ve yenilikçi beceriler kazandırmak amacıyla duyuruldu.

Exitcom Campus Eğitim Programı Başlıyor!

Exitcom Campus, teknolojinin ve sürdürülebilir enerjinin geleceğine odaklanan öncü bir eğitim programı sunuyor. Program, 1 Nisan 2024 tarihine kadar sürecek kayıt dönemiyle birlikte, mühendis adayları ve sürdürülebilirlik alanında faaliyet gösteren üniversite kulüpleri üyeleri için benzersiz bir program sunuyor. 128 saatlik detaylı ve çeşitlendirilmiş bir müfredatı kapsayan bu program, katılımcılara, sürdürülebilir gelişim, yenilenebilir enerji, elektrikli araçlar, yapay zeka ve e-mobility gibi alanlarda derinlemesine bilgi ve tecrübe sunacak.

Programda Neler Var?

Exitcom Recycling ve Co-Founder Academy iş birliğiyle, mühendislik ve diğer alanlardaki öğrencilere yönelik Exitcom Campus Programı içeriği şöyle;

  • 40 saatlik yoğun bir eğitim programı
  • 20 saat uygulamalı teknik eğitim ve görevler
  • 20 saat birebir mentorluk görüşmeleri
  • 48 bitirme projesi hazırlama

Exitcom Campus, bu programla birlikte sektörde tanınan profesyoneller ve deneyimli eğitmenlerin rehberliğinde, katılımcıların sürdürülebilir inovasyonun karmaşık manzarasına derinlemesine dalış yapmalarını sağlayacak.

Programı başarıyla tamamlayan her katılımcı, kendi alanlarında fark yaratacak Exitcom Campus Başarı Sertifikası ve Co-Founder Academy Katılım Sertifikası almaya hak kazanacak. Ayrıca, program, katılımcılara girişimcilik, sürdürülebilir iş modelleri, etkili zaman yönetimi, değişim yönetimi, yenilik gibi kritik konularda önemli bilgiler sunacak.

Nasıl Başvurulur?

Katılımcıların yeşil teknolojinin geleceğine adım atmasını sağlayacak olan bu özel programda Exitcom Recycling’de staj ve istihdam fırsatı başta olmak üzere birçok avantaj bulunuyor. Ayrıca programa katılanlar arasında başarılı olan kişiler, yurt dışı teknik gezi programlarına dahil edilecek.

Programa başvurmak için ve program hakkında daha fazla bilgi edinmek için Co-Founder Academy web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Veya programa dair bilgi almak için formu buradan doldurabilirsiniz.


Yeni Medya Masterclass Programı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.