Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin mekan sponsoru belli oldu. Dome İstanbul, Branding Türkiye’nin mekan sponsorluğunu üstlendi. “Dijital Dönüşüm Merkezi” olarak faaliyet gösteren Dome İstanbul’da ofisler, toplantı salonları ve etkinlik alanı yer alıyor. 

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Mekan Sponsoru Dome İstanbul Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel iş insanlarından oluşan geniş bir kitle tarafından takip edilen böylesi bir yapının sürdürülebilir etkileşim için prestijli bir mekanda etkinliklerini devam ettirmesi gerekir. İnsanları ve şirketleri dijitalleştirmek için onlara gerekli kaynak ve ilhamı sağlamak misyonuna sahip olan Dome İstanbul, bu misyona sahip Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markaları tarafından gerçekleştirilecek zirve ve etkinliklere mekan sponsoru oldu.

“Kişiler İçin Dome”, “Kurumlar İçin Dome” ve “Ajanslar İçin Dome” olmak üzere 3 ana kitleyi hedefleyen Dome İstanbul, Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markaları Branding Türkiye Etkinlik ve Branding Meetup tarafından gerçekleştirilecek dijital markalaşma başta olmak üzere birçok konsept etkinliğe mekan sponsoru olarak ev sahipliği yapacak.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm detayların yer aldığı niş bir mecra. Fakat Branding Türkiye bundan ibaret değil. Zira Branding Türkiye’nin çeşitli alanlarda ve sektörlerde faaliyet gösteren alt markaları var. Etkinlik odağında faaliyet gösteren Branding Türkiye Etkinlik ve Branding Meetup gibi… Bizler bu markalar aracılığıyla periyodik etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla doğru lokasyonda bir mekan ile işbirliği yapmamız gerekiyordu. Burada Dome İstanbul devreye girdi. Böylece sektör profesyonellerini hedefleyen konsept etkinliklerimizi Dome İstanbul’da yapmaya karar verdik. Bu işbirliğinin uzun vadeli olacağını düşünüyor, iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.

Kurumsal I Dome İstanbul

Hakkında

Dome içinde ofisler, toplantı salonları ve etkinlik alanı olan dijital dönüşüm merkezidir. Topluluğumuz girişimciler, dijital reklam ajansları, reklam uzmanları, teknoloji tutkunlarından oluşur. Amacımız, insanları ve şirketleri dijitalleştirmek için onlara gerekli kaynak ve ilhamı sağlamaktır.

Dome aynı zamanda Kamara’nın altıncı şubesidir. Kamara size ve ekibinize modern hazır ofis, sanal ofis, toplantı salonu çözümleri sunan, bugüne kadar 1400’ü aşkın firmaya hizmet vermiş, Türkiye’nin ilk yerli hazır ofis ve sanal ofis sağlayıcılarındandır.

Hizmetler 

Bireyler için Dome

İster girişimci, ister kurum çalışanı, ister öğrenci olun; dijital meraklısıysanız Dome’da her ay sizin için düzenlediğimiz tüm etkinliklere katılabilir ve Google Partners Academy seminerleri dahil dijital sektöre yönelik tüm seminerlere kayıt olabilirsiniz. Etkinlik ve seminerler için aylık bültenimizi takip etmeyi unutmayın!

Kurumlar için Dome

Dome’da kurumunuz için Kamara’nın size sunduğu hazır ofis, sanal ofis çözümlerinden yararlanabilir, sponsorluk kriterlerini sağlamanız durumunda etkinliklerinizi Dome İstanbul mekan sponsorluğunda ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mekan sponsorluğu hakkında detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ofisleri görmek ve bilgi almak için ise hazır ofis sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ajanslar için Dome

Google Partners ajanslarından biriyseniz, Dome’un Google konseptli etkinlik salonu ve toplantı odalarında müşterilerinize özel etkinlik veya toplantılar düzenleyebilir; Dome ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Etkinlik başvuru formunu doldurmanız yeterli!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.