Akdeniz’in en büyük bilişim etkinliği olarak konumlanan ve yaklaşık 2500 katılımcıyı ağırlamayı hedefleyen 4. Akdeniz Bilişim Zirvesi için geri sayım başladı!

Piksel Akademi tarafından organize edilen 4. Akdeniz Bilişim Zirvesi, önceki yıllarda olduğu gibi yine bilişim odağında en iyi konuşmacılara yer vermeye hazırlanıyor. Ulusal çaptaki en büyük etkinliklerden biri haline gelen organizasyon geçen yıl 1200 sektör profesyoneli, 800 öğrenci ve akademisyen ile 200 özel konuk ağırlamıştı. Bu seneki etkinlikte, geçen yılki katılımcı sayısının üzerine çıkılması hedefleniyor.

4. Akdeniz Bilişim Zirvesi (2018)

Bilişim dünyasında oldukça ses getiren ve her yıl merakla beklenen etkinlik, bu yıl yine katılımcıları oldukça heyecanlandıran bir içeriğe ve konuk listesine sahip. Akdeniz Bilişim Zirvesi 2018, bu yıl 8 Aralık 2018 tarihinde, Antalya Mimar Sinan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Etkinliğin resmi web sitesi ve kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden yapılan etkinlik tarihi ile ilgili ilk açıklamadan sonra bu yıl etkinlikte hangi konuların ve konukların konuşacağı da merak edilmeye başlandı. Konuşmacılar; 15 Kasım tarihinden, etkinlik gününe kadar belli aralıklarla kamuoyuna açıklanıyor. Yani zirvenin henüz konuşmacıları açıklanmadı. Ancak tüm biletler tükenmiş durumda. Bu yönüyle Akdeniz Bilişim Zirvesi için, Türkiye’deki nadir organizasyonlardan biri diyebiliriz.

Robot Sunucu

Bu sene zirveye katılacak olanları bazı sürprizler bekliyor. Örneğin etkinliği bir robot sunacak. Ayrıca robotlardan oluşan bir grup sahneye çıkarak dans gösterisi yapacak.  Ulusal çapta alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı etkinlikte böylesi farklı aktivitelerin olacak olması etkinliğe olan ilgiyi ve sempatiyi de artırıyor diyebiliriz.

4. Akdeniz Bilişim Zirvesi Afiş

Bilişim Festivali Olma Yolunda

Organizasyon; Kepez Belediyesi, TBD Antalya Şubesi, ATSO,Antalya Bilim Üniversitesi ve Antalya Teknokent gibi kamu kuruluşları tarafından destekleniyor. Zirvenin ana sponsoru Mektebim Okulları olurken Akınsoft – Akın Robotics, Hasvet ve Paloma Hotels ise zirvenin altın sponsorları arasında yer alıyor. Zirvenin resmi medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Teknoloji ve bilişimde farkındalık mottosuyla yola çıkan Piksel Akademi, etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor. Etkinlikte bu yıl 12 konuşmacı, bir panel ve gelecek vaat eden bilişimcilere yer verilecek.

Bu arada zirveye ücretsiz kaydolmak için; www.akdenizbilisimzirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Hemen kaydolup zirvedeki yerinizi almayı unutmayın!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.