MARKA MEKANLAR NEDİR?

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin fenomen kategorilerinden biri olan “Marka Mekanlar”ın temel misyonu; Türkiye’deki ve dünyadaki konsept mekanları (kafe, restoran, otel, pansiyon, pastahane, lokanta, eğlence mekanı, butik mekan vs.) a’dan z’ye tanımak, tanıtmak ve incelemektir. Bu kategoride yayınlanan içerikler (makale, infografik, slayt, video vb.) 3F Fenomeni doğrultusunda özel olarak hazırlanmaktadır.

MARKA MEKAN TÜRLERİ NELERDİR?

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin “Marka Mekanlar” kategorisinde yer almak için işletmenizin aşağıda belirtilen mekan türlerinden birini kapsıyor olması gerekmektedir.

marka-mekanlar-pastane

Pastane

marka-mekanlar-fast-food

Fast Food

marka-mekanlar-kafe

Kafe

marka-mekanlar-cay-bahcesi

Çay Bahçesi

marka-mekanlar-otel

Otel / Pansiyon

marka-mekanlar-tatil-koyu

Tatil Köyü

marka-mekanlar-kamp-alani

Kamp Alanı

marka-mekanlar-kayak-merkezi

Kayak Merkezi

marka-mekanlar-kebap-salonu

Dönerci / Kebapçı

marka-mekanlar-dondurmaci

Dondurmacı

marka-mekanlar-corbaci

Çorbacı

marka-mekanlar-balik-restorani

Balık Restoranı

marka-mekanlar-sekerleme

Tatlıcı

marka-mekanlar-vegan-restoran

Vegan Restoran

marka-mekanlar-eglence-klubu

Eğlence Klübü

marka-mekanlar-kulturel-mekanlar

Kültürel Mekanlar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Marka Mekanlar Nedir?

Marka Mekanlar, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin fenomen kategorilerinden biridir. Bu kategoride Türkiye ve dünyadaki; pastane, fast food, kafe, çay bahçesi, otel, pansiyon, tatil köyü, kamp alanı, kayak merkezi, dönerci, kebapçı, dondurmacı, çorbacı, balık restoranı, tatlıcı, vegan restoran, müze, sarnıç gibi kültürel mekanlar ve eğlence kulübü olmak üzere çeşitli mekan türleri odağında markalaşmış işletmeler yer almaktadır.

Neler Yapıyorsunuz?

Branding Türkiye tarafından seçilen bir işletme, eğer marka mekan olarak değerlendirildiyse o işletmeye dair A’dan Z’ye bir tanıma – tanıtma ve değerlendirme – inceleme süreci başlamaktadır. Yazılı, görsel ve video odaklı içeriklerle zenginleştirilen bu değerlendirmenin ardından hazırlanan özgün içerik Branding Türkiye’de yayınlanmaktadır.

Süreç Nasıl İşliyor?

Genellikle Branding Türkiye’nin uzman ekibi tarafından seçilen marka mekanlar bu kategoride değerlendirilmektedir. Ancak işletmenizin “Marka Mekanlar” kategorisinde yer alması gerektiğini düşünüyorsanız öncelikle bununla ilgili bize bir talepte bulunmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Marka Mekan Olma Şartları Nelerdir?

Bunun için onlarca, yüzlerce şubesi olan bir işletme olmak önemli değil. Tek şubelik bir işletme hatta butik bir mekan dahi “Marka Mekanlar” kategorisinde yer alabilir. Kısacası nicelikle değil nitelikle ilgileniyoruz. Dolayısıyla bu kategoride yer almak için özgün bir konsepte sahip, farklı, sürdürülebilir, dijitalde varlık gösteren, marka – pazarlama odağında çalışmalar gerçekleştiren bir işletme olmanız bizim için yeterli.

MARKA MEKANLAR

Yakında !

BAŞVURU FORMU

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin “Marka Mekanlar” kategorisinde yer almak istiyorsanız lütfen “Marka Mekanlar Talep Formu”nu eksiksiz olarak doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğimize emin olabilirsiniz.

powered by Typeform