HAKKINDA

Dijital Markalaşma; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi kavramlarının bütünleşik bir anlayışla uygulanmasını temel alan çatı bir kavram olma özelliği taşımaktadır. “Dijital markalaşma” kavramı; Branding Türkiye‘nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılmıştır.

Branding Türkiye, tarafından akademik ve sektörel içeriklerle (makale, röportaj, zirve, etkinlik, eğitim, tez, araştırma vs.) desteklenen “Dijital Markalaşma” kavramına dair akademik ve sektörel bilgiyi içeren Dijital Markalaşma Eğitimi (DME)nin müfredatında; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi ile ilgili 28+ konu yer almaktadır. Branding Türkiye, DME adlı konsept eğitimin tek uygulayıcısı ve hak sahibidir. Bu eğitim kapsamında dijital pazarlama ve marka yönetimi ile ilgili bütün disiplinler, sektör profesyoneli ve akademisyenlerden oluşan uzman bir ekip tarafından verilmektedir

Dijital Markalaşma Eğitimi DME

SPONSORLAR

Ajans Paradise
branding-turkiye-stajyer-editor
dme-sponsorlari-branding-meetup
SendPulse Mailing Sponsoru
hosting-sponsorumuz-alastyr
Üstün Patent
G4A Studio
Ceres Yayınları Sponsor
sahiplen-com

BİLGİ & KAYIT

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME hakkında daha ayrıntılı bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilir ve eğitime dair detayları öğrenebilirsiniz. DME hakkında detaylı bilgi ve kayıt için aşağıdaki butona tıklayın. Bu arada eğitime kayıt esnasında “BRANDINGTURKİYE2020” kodunu kullanarak %10 indirim kazanabilirsiniz.