Türkiye’nin mobil girişimcileri ve dijital servis sağlayıcılarının katılımıyla, 8 Mayıs’ta Zotlo Store lansman etkinliği gerçekleştirilecek.

Dijital içerik sağlayıcılarına uçtan uca “Web-to-App” deneyimi sunarak, sürükle-bırak yöntemleriyle ve herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç olmadan kullanıcı kazanımı akışları oluşturmasını sağlayan Zotlo, 8 Mayıs tarihinde sektör paydaşlarını İstanbul’da buluşturmaya hazırlanıyor.

Zotlo Store Lansman Etkinliği

Ekosistem paydaşları 8 Mayıs 2024’te Wyndham Grand Istanbul Levent’teki Zotlo Store lansmanında buluşacak. Mobil uygulama pazarındaki değişimler ve yeni pazarlama stratejilerinin gündeme alınacağı lansmanda Zotlo Store, ‘web satışlarınızı’ hızlandıracak bir alternatif olarak kullanıcılara sunulacak.

Dijital içerik sağlayıcılar için ödeme yöntemlerinde kolaylık sağlayan Zotlo, global ödemelerin kabul edilmesinde ve A/B testleriyle satışların artırılmasına yardımcı olacak. Özellikle abonelik hizmetleri sunan işletmeler için, dünya çapında ödemeleri kabul etme ve abonelikleri yönetme gibi kritik sorunlara çözümler sunarak, kullanıcı kazanım maliyetlerini düşürecek ve uygulama marketlerinin baskısını azaltacak.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Zotlo Ürün Direktörü Didem Yeniçağ Yağcı; “Beta aşamasında yaklaşık bir yıldır hizmette olan Zotlo Store, mobil uygulama ve dijital içerik ekosistemine önemli ölçüde katkı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Lansmanda, Acunmedya Exxen Grup Başkanı Oktay Yılmaz, Meditopia’nın Kurucu Ortağı Berk Yılmaz, Kompanion’un Kurucu Ortağı Erkmen Erakkuş ve Teknasyon Ürün Direktörü Oğuz Bakır’ın katılacağı bir panelde, ‘Web-to-App’ deneyimleri paylaşılacak. Meta’nın Türkiye Direktörü İlke Çarkçı Toptaş’ın ‘Meta ile Dijital Pazarda Yeni Trendler’ başlıklı konuşması ve Gülse Birsel ile Yekta Kopan’ın içerik üreticiler için dijital dünyanın sunduğu fırsatları tartışacakları özel bir panel de yer alacak.


Etkinliğe dair önemli başlıkları ve merak ettiğiniz detayları Branding Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından aktarıyor olacağız.

Konuşmacılar

“Dünyanın ilk “Web to app” platformunu sizlerle tanıştırmaya hazırlanıyoruz.” duyurusuyla kamuoyuyla paylaşılan Zotlo Store lansmanı 8 Mayıs 2024 tarihinde Wyndham Grand Istanbul Levent’te ekosistem paydaşlarını bir araya getirecek. İşte etkinlikte konuşma yapacak isimler;

  • Yekta Kopan (Yazar, Sunucu)
  • Gülse Birsel (Oyuncu, Senarist)
  • İlke Çarkçı Toptaş (Meta Türkiye Direktörü)
  • Erkmen Erakkuş (Kompanion Kurucu Ortağı)
  • Oktay Yılmaz (Acunmedya Exxen Grup Başkanı)
  • Berk Yılmaz (Meditopia Kurucu Ortağı)
  • Oğuz Bakır (Direktör, Teknasyon)
  • Didem Yeniçağ Yağcı (Zotlo Ürün Direktörü)

Branding Türkiye Öneriyor: Dijital Markalaşma

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.