Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde faaliyet gösteren Jeoenformatik Kulübü’nün organize ettiği “Yurt Dışında Mühendislik Etkinliği” için geri sayım başladı.

Covid-19 pandemisi sebebiyle 2019 – 2020 sezonunun bahar dönemini online ve uzaktan eğitimle tamamlayan üniversiteler, 2020 – 2021 sezonunun ilk dönemini temsil eden güz döneminde de eğitime yine uzaktan devam ediyor. Koronavirüs (Covid-19) şartlarının devam etmesi nedeniyle üniversitelerde yüz yüze eğitimin ne zaman başlayacağı ise henüz net değil. Bu konuda YÖK’ün yapacağı açıklama bekleniyor.

Üniversitelerin eğitime online devam etmesine ek olarak üniversite kulüpleri de etkinliklerini uzaktan yani online sürdürüyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Jeoenformatik Kulübü de bu şekilde yani online etkinlik düzenleyen kulüpler arasında yer alıyor.

Yurt Dışında Mühendislik Etkinliği

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Harita Mühendisliği Bölümü’nde aktif olarak faaliyetlerini yürütmekte olan Jeoenformatik Kulübü, 2020 – 2021 sezonunun ilk organizasyonunu “Yurt Dışında Mühendislik Etkinliği” adıyla düzenlemeye hazırlanıyor. Murat Ağralı’nın konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi olarak hazırlanan Jeoenformatik Kulübü Online Söyleşi Etkinliği, 21 Kasım 2020 (Cumartesi) tarihinde gerçekleştirilecek.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, Yurt Dışında Mühendislik Etkinliği’nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği  “Yurt Dışında Mühendislik Etkinliği” için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Zoom Video Communications (Online)

Tarih: 16 Kasım 2020

Saat: 16:00 – 17:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılım Belgesi: Yok

Başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayın.

Jeoenformatik Kulübü Hakkında

Jeoenformatik Kulübü, 2017 yılında bir grup harita mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. Kulübün amacı; ilgili öğrencileri harita ve haritacılık uygulamaları hakkında bilgilendirmek ve onları bu konuda hem akademik hem sektörel alanda geliştirmektir. Bu kapsamda Jeoenformatik Kulübü; kulüp bünyesindeki üyelere, üniversitedeki öğrencilere ve bu alana ilgisi bulunan herkese kariyerlerine faydası olacak etkinlikler hazırlamaktadır.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlik Duyuru)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.