Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Verimlilik Kulübü tarafından 6 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yönetim Ve Mühendislik Günleri Plus etkinliği için geri sayım başladı.

COVID-19 pandemisi ile birlikte online ve uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversitede kulüpler etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bunlardan biri de Orta Doğu Teknik Üniversitesi Verimlilik Kulübü!

Yönetim Ve Mühendislik Günleri Plus

Üniversite öğrencileriyle sektörün önemli firmalarındaki yetkin isimleri buluşturarak teknik bilgi aktarımı sağlayan Yönetim Ve Mühendislik Günleri Plus, bu yıl da elektrik ve elektronik sektöründen önemli konuşmacılara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bu yıl 500’ü aşkın katılımcıyı ağırlamaya hazırlanan etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek olan seminer, panel ve söyleşiler aracılığıyla YMG+ katılımcıları, okudukları bölümle alakalı teknik konularda merak ettiklerini konuşmacılara sorabilecekler. Mühendis adayları bu sayede sektörü daha yakından tanıma imkanı bulacaklar.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Yönetim Ve Mühendislik Günleri Plus”ın da resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Kayıt sonrası giriş bilgileri iletilecektir.)

Tarih: 6 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayın.

ODTÜ Verimlilik Kulübü I Hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Verimlilik Topluluğu, 1992 yılında Endüstri Mühendisliği tabanlı olarak, Prof. Dr. Canan Çilingir tarafından kurulmuştur. Kuruluşunun ardından Verimlilik Topluluğu, ODTÜ’de bulunan tüm bölümlerden öğrencileri; aktif üye, idari kurul üyesi, proje lideri ve yönetim kurulu üyesi olarak bünyesine katmıştır. ODTÜ’nün en büyük iş ve kariyer topluluğu olan ODTÜ VT, Türkiye’deki iş ve kariyer toplulukları arasında saygın yerini korumaktadır. ODTÜ VT, iş dünyasından profesyoneller ve akademik dünyadan uzmanlar ile gündem oluşturan, yaratıcı ve ilginç konular üzerinde sayısız etkinlikler düzenlemiş, düzenlediği her etkinlikle Türkiye ve Avrupa çapında takdirle karşılanmıştır.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.