Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu sene 7. kez düzenlenecek olan Yönetim ve Liderlik Zirvesi – 2022 için geri sayım başladı! Her yıl farklı oturum başlıkları altında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticilerini ve liderlerini ağırlayan Yönetim Ve Liderlik Zirvesi bu sene 10-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert LongHall’de gerçekleşecek!

Bu yıl 7.’si düzenlenen ve bir nevi artık gelenekselleşen zirvelerden biri olan Yönetim Ve Liderlik Zirvesi – 2022 için geri sayım başladı. Sahiplendiği ana tema itibariyle kendi alanının önemli ve prestijli organizasyonlarından biri haline gelen zirve bu sene 10 – 11 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Yönetim Ve Liderlik Zirvesi – 2022

Zirvede hem pazarın öncü markaları hem de şirketlerin üst düzey yöneticileri ve liderleri bir arada olacak. Dopdolu bir programla tüm paydaşları bir araya getiren etkinlikte bu sene birçok önemli marka var. Bunlar; Yapı Kredi, Opet, Danone, Microsoft, Unilever, L’Oréal, P&G, Nestlé, Philip Morris, Reckitt, Şişecam, Eczacıbaşı, Zorlu Holding, PwC şeklinde… Zirve ayrıca; L’Oréal Türkiye CEO’su Sinem Sandıkçı Gökçen, PwC Türkiye CEO’su Cenk Ulu, Opet CMO’su Murat Zengin, Danone CFO’su Deniz Aksoy, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Microsoft CMO’su Aslı Arbel ve Haluk Levent gibi isimlerle iş dünyasının kapılarını aralamayı hedefliyor.

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsoru olduğu zirvenin mottosu ise “Behind the Scenes of Business” olarak açıklandı. Etkinlik Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde yer alan Albert Long Hall salonunda düzenlenecek. Etkinliğe hemen kaydolmak için yazının sonunda yer alan Etkinliğe Kaydol bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu arada etkinliğe %80 katılım gösteren tüm katılımcılara Boğaziçi Üniversitesi Yönetim ve Liderlik Zirvesi Sertifikası verilecek. 

Destekliyoruz

Ulusal ve uluslararası birçok etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Diğer bir deyişle Branding Türkiye, yalnızca etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları da destekliyor. Buna göre; Branding Türkiye, “Yönetim Ve Liderlik Zirvesi – 2022″nin medya sponsoru oldu.

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık, hem Türkiye’den hem de dünya genelinden birçok organizasyonun medya partneri olmayı sürdürüyor. Buna göre; Hani Kurumsaldık, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen “Yönetim Ve Liderlik Zirvesi – 2022″nin medya sponsoru oldu.

ETKİNLİĞE KAYDOL

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.