Online yemek sipariş pazarının önemli markalarından Yettim ile hediye yağmuru başladı! 4 Aralık 2020 tarihi itibariyle başlayan çekilişe katılarak birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Pandemi ile birlikte daha da önem kazanan online yemek siparişi alanında faaliyet gösteren ve pazarın etkin markalarından biri olan Yettim, “Evde Kal” sürecinde kullanıcılarına bir sürpriz yaparak birbirinden güzel hediyelerin olduğu bir çekiliş organize etti.

Peki bu çekilişte hangi hediyeler kaç kişiye dağıtılacak? Çekiliş ne zaman sonuçlanacak? Çekilişe katılma şartları neler? Bu ve benzeri tüm soruları sizler için yanıtladık.

Yettim Hediye Yağmuru Başladı

Online yemek sipariş uygulaması Yettim, bugün duyurduğu çekilişte akıllı cep telefonundan akıllı bilekliğe kadar birçok hediyeyi takipçileriyle buluşturacak. Yettim tarafından “Hediye Yağmuru Başlıyor” şeklinde duyurulan çekilişte hediye edilecek ürünler şöyle;

  • 1 Kişiye Xiaomi Redmi 9 64 GB
  • 4 Kişiye Linktech Bluetooth Hoparlör
  • 2 Kişiye Everest Smart Akıllı Bileklik
  • 2 Kişiye 10000 mah Powerbank
  • 2 Kişiye Linktech Bluetooth Kulaklık

Bu arada “Yettim”in çekilişle ilgili yaptığı açıklamada niye bu ürünlerin seçildiği açıklanmış. İşte o açıklama;

“Pandemi nedeniyle mecburen evde kalmaya çalıştığımız şu günlerde, özellikle evde geçirilen zamanı ya da spor amaçlı yürüyüş aktivitelerini daha verimli ve eğlenceli hale getirebilecek hediyeler seçmeye gayret ettik.”

Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

4 Aralık 2020 itibariyle Yettim.net üzerinden ya da mobil cihazından (iOS – Android) en az 1 başarılı sipariş veren ve Yettim’i Instagram’da takip edenler arasından 11 kişi bu çekilişe katılmaya hak kazanacak. Bu arada kazanan isimler 10 Ocak 2021 tarihinde Yettim’in Instagram hesabından duyurulacak.

Yettim hakkında detaylı bilgi için Online Yemek Siparişi Uygulaması Yettim Yayında başlıklı haberimizi okuyabilirsiniz. Yettim’i Instagram’da takip etmek içinse buraya tıklamanız yeterli.

Yettim I Hakkında

Yettim, 2018 yılında İstanbul’da kurulan yeni nesil online paket servis sitesi ve uygulamasıdır. Günümüzde İstanbul dışında çeşitli illerde de hizmet vermeye başlayan Yettim, yakın zamanda tüm Türkiye’de faal hale gelecek. Yettim.net web sitesi üzerinden ya da mobil uygulamaları aracılığıyla size en yakın restorandan dilediğiniz kategoride, dilediğiniz miktarda yemeği kolayca sipariş verebilmenizi sağlayan bir online paket servis sitesi ve uygulamasıdır. Ekstra ücret ödemeden, tamamen güvenli ödeme yöntemi ile siparişiniz bir tıkla kapınızda!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.