Yerli Market Haftası 10 – 11 Aralık’ta

İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) ve PİN Grup organizasyonuyla bu yıl 5. kez kapılarını açacak olan Yerli Market Haftası (YMH), 10-11 Aralık 2019 tarihlerinde WOW Convention Center‘da gerçekleşecek.

Ülke ekonomisinin ve perakende sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu yıl 5. kez düzenlenecek olan Yerli Market Haftası, “Birlikte daha güçlüyüz” sloganıyla yine sektörün en dinamik ve verimli atmosferine ev sahipliği yapacak.

Ana sponsorluğunu Evyap, Henkel, Lila Group ve Oneo‘nun üstleneceği etkinlik, birbirinden değerli konuşmalara da ev sahipliği yapacak.

Yerli Market Haftası’nın özel formatlarından biri de B2B görüşmeleri… Bu konsept ile programa stantlı katılan firmalar, görüşmek istedikleri yerli market zincirleri ile randevu alarak 15’er dakikalık görüşmeler gerçekleştirebilecekler. Talebin yoğun olduğu bu iletişim fırsatları, fuar alanında gerçekleşen plansız buluşmalarla birlikte binlerle ifade edilen iş görüşmelerine dönüşecek.

Yerli Market Haftası İçin Geri Sayım

Bu yıl 5. kez düzenlenecek olan Yerli Market Haftası (YMH) için geri sayım başladı. 10 – 11 Aralık 2019 tarihinde düzenlenecek etkinlikte birçok uzman konuşmacı seminer ve panellerde yer alarak katılımcılarla buluşacak.

Faruk Güzeldereİstanbul PERDER Başkanı Faruk Güzeldere, organizasyon hakkında şunları söyledi;

“Yerli Market Haftası yerli ve yerelliği savunmak, sektörde yerellerin varlığını hissettirebilmek amacıyla, yerel perakendeci ve tedarikçi firmaları aynı çatı altında buluşturarak birbirlerini tanımalarını, dayanışma ve paylaşımda bulunarak B2B görüşmeleriyle iş birliklerini geliştirmeyi hedeflemektedir.”

Satışta Takım Ruhu Ve Motivasyon YMH 2019’da

Emrah Altuntecim YMH 2019 kapsamında 11 Aralık tarihinde “Satışta Takım Ruhu Ve Motivasyon” konulu bir seminer gerçekleştirecek.

Emrah Altuntecim

Yöresel Ürünlerin Perakendeye Katkısı Paneli

Bu sene 5. kez düzenlenen YMH’nin ilk günü yani 10 Aralık 2019’da saat 15:00 ile 15:30 arasında Yöresel Ürünlerin Perakendeye Katkısı konulu bir panel düzenlenecek. Panelde Güvenilir Ürün Platformu Başkanı Celal TOPRAK moderatör olarak yer alacak. Panelistler ise Mehmet SANDAL (Elopar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı), Mahmut KÜÇÜKDOĞAN (Mahmut Grup Yönetim Kurulu Başkanı) ve Derya KILIÇ (Adres Patent Satış Ve Pazarlama Müdürü) gibi isimlerden oluşuyor.

Yöresel Ürünlerin Perakendeye Katkısı

Etkinliğe dair detaylı bilgi için; www.istanbulperder.org.tr

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir