Türkiye’nin e-posta platformu YaaniMail kurumsal ve bireysel kullanıma açıldı. Düzenlenen bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılan YaaniMail, Türkiye’nin ilk yerli e-posta servisi olma özelliği taşıyor.

Mobil uygulaması Turkcell abonelerinin internet paketini harcamayacak olan YaaniMail’in kullanıcı bilgileri Türkiye’de saklanarak yurtdışına çıkmayacak. Bu bilgilere ek olarak kolay ve sade bir arayüze sahip olan YaaniMail, ilk kullanıcılarını bekliyor.

Yerli E-Posta Servisi: YaaniMail

Dijital operatör Turkcell önemli bir servisi daha hayata geçirerek yerli e-posta platformu YaaniMail’i kullanıma sundu. Hem kurumsal hem bireysel kullanıcılar için başlatılan YaaniMail, Turkcell’in Ar-Ge departmanındaki mühendisler tarafından geliştirildi. Bu yönüyle e-posta servisi için yerli ve milli vurgusu yapılabilir.

YaaniMail Nasıl Açılır

Küresel Rakiplere Karşı Yerli Alternatif

@yaani.com uzantısıyla hizmet verecek olan platform, küresel rakiplere karşı güçlü bir yerli alternatif sunarken, güvenlik açısından da önemli bir işlev görecek. Buna göre; YaaniMail, kullanıcılarının bilgisini Turkcell’in veri merkezlerinde depolayacak.

Bir yıl içinde 2 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen YaaniMail, hem e-posta hem takvim özelliklerini bir arada sunacak. Hizmete yeni girmesi sayesinde ad-soyad ile e-posta adresi alınabilen platformun mobil uygulaması, Turkcell abonelerinin internet paketinden harcamadan kullanılabilecek. Kurumsal kullanıcılarına Türk Lirası ile lisans almanın yanı sıra kendi alan adları ile hizmet imkanı sağlayan YaaniMail’de 7 gün 24 saat Türkçe destek veriliyor.

Yerli girişimleri özellikle de yerli teknolojik girişimleri destekleyen bir platform olan Branding Türkiye, YaaniMail’n yerli e-posta servisi olarak kullanıma sunulmasını destekliyor.

Güvenli ve güçlü teknolojik altyapısı ile hizmet verecek olan YaaniMail, Turkcell’in bulut depolama platformu Lifebox ve doğrulama servisi Hızlı Giriş ile entegre çalışacak. Teknolojide dışa bağımlılığı azaltacak bir hamle olarak dikkat çeken YaaniMail, Türkiye’ye vergi geliri ve istihdam sağladığı gibi, kullanıcı verilerinin yurtiçinde kalmasına da büyük katkı sağlayacak.

YaaniMail Nasıl Açılır?

Bitirmeden önce hatırlatalım; çok geç kalmadan bireysel ya da kurumsal YaaniMail hesabınızı açmanızı öneririz. Bu arada merhaba demek isterseniz brandingturkiye@yaani.com‘a yazabilirsiniz 🙂 Peki “YaaniMail hesabı  nasıl açılır?” diye soracak olursanız aslında işlem oldukça basit.

Hemen hesap açmak için; yaanimail.com‘a tıklayın ve yönlendirmeleri takip edin. Ad – Soyad, Kullanıcı Adı ve Şifre belirledikten sonra devam edin. Telefonunuza gelen onay mesajını ilgili kısma girip hesabınızı oluşturun.


💡 Hotmail Kullananlar Dikkat

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.