Domain servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma gibi bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunan Alastyr’dan yeni yıla özel hosting kampanyası! Kaçırılmayacak indirime dair detaylar haberimizde!

Türkiye’nin en çok tavsiye edilen hosting firması Alastyr’dan, hosting kullanıcılarına özel harika indirim fırsatı!

Yeni yıla özel Sınırsız Hosting ve WordPress Hosting paketlerinde geçerli %25 indirimden yararlanarak sitenizi hemen yayına almak için yazının sonundaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve kesintisiz web hosting performansı deneyimi için son tarih ise 6 Ocak 2021!

Yeni Yıla Özel %25 Hosting İndirimi

Hosting ve domain barındırma sektöründe uluslararası standartlarda hizmet sunan, Alastyr “Yeni Yıl” konseptli %25 hosting indirim kampanyasını duyurdu. 25.12.2020 – 06.01.2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanarak sitenizi hemen şimdi kurmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları 

  • 25.12.2020 – 06.01.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya 1 yıllık yeni alımlarda geçerlidir.
  • Sınırsız Hosting ve WordPress Hosting paketlerini kapsar.
  • Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Bir sonraki yenileme döneminde standart liste fiyatları uygulanır.
  • Adet sınırı bulunmamaktadır.
  • İndirim sepette otomatik olarak uygulanır.
  • Aylık planlar kampanyaya dahil değildir.

%25 İNDİRİMLİ HOSTİNG KAMPANYASI İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Alastyr Hakkında

Alastyr I Hakkında

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir. Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır. Müşteri destek hizmetimizi https://www.alastyr.com/secure adresinden, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

Tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyoruz. Ayrıca alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz. Alastyr, hosting servislerinde en güvenli ve en hızlı altyapı imkanlarını kullanmaktadır. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.