Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ: AskWitty

Yerli bir sosyal ağ olarak konumlanan ve “Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ” mottosuyla kullanıcıların karşısına çıkan AskWitty, “kullanıcıları ile bir ekosistem oluşturmak” amacını taşıyor. 

Yerli bir yazılım firması, geliştirdiği bilgi yarışması modelini, sosyal ağ olarak konumlayarak AskWitty’i hazırladı. Özgün bir konsept geliştirdiklerini belirten AskWitty uygulamasının yapımcıları, diğer bilgi yarışmalarının aksine her gün 2 farklı konseptte 3 bilgi yarışması gerçekleştiriyor. Bu da AskWitty adlı uygulamanın kendi özel kitlesini oluşturmasını sağlıyor.

12 Soruluk Yarışma

3 şıklı 12 sorudan oluşan yarışmaya ek olarak, bir de 10 sorudan oluşan “Doğru – Yanlış” konseptli 2 yarışma ile her gün toplamda 3 yarışma paylaşan AskWitty, böylelikle kullanıcı kitlesini her geçen gün hızla arttırıyor.

Her Marka Kendi Bilgi Yarışmasını Düzenleyebiliyor 

Uygulamanın en dikkat çeken ve uygulamayı farklılaştıran özelliklerden biri de dileyen her işletmenin/markanın kendi ödüllü bilgi yarışmasını düzenleyebiliyor olmasıdır. Buna göre AskWitty’de her marka kendi hazırladığı sorularla kendi bilgi yarışmasını organize etme hakkına sahip. Firma/Marka ister kendi takipçileri için özel, ister tüm AskWitty kullanıcılarına yönelik genel bir yarışma düzenleyebilmekte. Ardından yarışmanın sonuçlanmasıyla kazananlar açıklanarak, yarışmayı düzenleyen firma tarafından belirlenen ödüller dağıtılmaktadır.

Para – İndirim Kuponu – Hediye Çeki Dağıtma İmkanı

AskWitty’de bilgi yarışması düzenleyen firmalar, yarışmacılara para ödülü dağıtabildiği gibi uygulama içerisinde hazırlanabilen indirim kuponu ve/veya hediye çeki de dağıtabiliyor.  Böylece yarışmayı düzenleyen şirket, AskWitty sayesinde etkili bir sosyal medya iletişimi kampanyası gerçekleştirebiliyor.

5 TL Hoş Geldin Bonusu

AskWitty’e kayıt olan her kullanıcı 5 TL hoş geldin bonusu kazanıyor. Ayrıca uygulama içerisinde her kullanıcının kendine ait bir cüzdanı bulunuyor. AskWitty Cüzdan, kullanıcılara AskWitty aracılığıyla kazandıkları ödülleri; saklama, biriktirme, arşivleme, listeleme fırsatı sunuyor.

Ödüllü ve Eğlenceli Anket Modülü “ABOO”

AskWitty uygulaması kendi içerisinde farklı modüllere sahip. Şöyle ki; günün farklı saatlerinde ödüllü anketler düzenleyen geliştiriciler, anketleri oylayan üyelerine anlık para ödülleri dağıtabiliyorlar.

Etkileşimlilik, katılımcılık ve paylaşımlılık olmak üzere bir sosyal ağda olması gereken tüm özellikleri barındıran yerli uygulama AskWitty, sosyal medya dünyasına farklı bir soluk getirmek istiyor. Ayrıca AskWitty geliştiricileri, her AskWitty kullanıcısının gelir elde etmesini amaçlıyor.

Deneyimlediğimiz ve/veya incelediğimiz uygulamaları Branding Türkiye I Mobil  kategorisinde paylaşmayı sürdürüyoruz. Siz de deneyimlememizi istediğiniz uygulamaları bize İletişim sayfasındaki formu doldurarak iletebilirsiniz.

AskWitty İndir

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir