Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ mottosuyla kullanıcıların karşısına çıkan yerli sosyal ağ AskWitty, “kullanıcıların kazanç elde edeceği bir ekosistem oluşturmak” amacını taşıyor. 

Bütünleşik pazarlama mecrası Brandin Türkiye’nin fenomen kategorilerinden Branding Türkiye Öneriyor‘un Uygulama Önerileri‘nde bu hafta yerli sosyal ağ AskWitty‘i anlatacağız.

Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ

Yerli bir yazılım firması, geliştirdiği bilgi yarışması modelini, sosyal ağ olarak konumlayarak AskWitty’i hazırladı. Özgün bir konsept geliştirdiklerini belirten AskWitty uygulamasının yapımcıları, diğer bilgi yarışmalarının aksine her gün 2 farklı konseptte 3 bilgi yarışması gerçekleştiriyor. Bu da AskWitty adlı uygulamanın kendi özel kitlesini oluşturmasını sağlamış.

3 şıklı 12 sorudan oluşan yarışmaya ek olarak, bir de 10 sorudan oluşan “Doğru – Yanlış” konseptli 2 yarışma ile her gün toplamda 3 yarışma paylaşan AskWitty, böylelikle kullanıcı kitlesini her geçen gün hızla arttırıyor.

Markalar İçin AskWitty

Uygulamanın en dikkat çeken ve uygulamayı farklılaştıran özelliklerden biri de dileyen her işletmenin/markanın kendi ödüllü bilgi yarışmasını düzenleyebiliyor olmasıdır. Buna göre AskWitty’de her marka kendi hazırladığı sorularla kendi bilgi yarışmasını organize etme hakkına sahip. Firma/Marka ister kendi takipçileri için özel, ister tüm AskWitty kullanıcılarına yönelik genel bir yarışma düzenleyebilmekte.

Yarışmanın sonuçlanmasıyla ise kazananlar açıklanarak, yarışmayı düzenleyen firma tarafından belirlenen ödül kullanıcılara dağıtılmaktadır.

Para – İndirim Kuponu – Hediye Çeki

AskWitty’de bilgi yarışması düzenleyen firmalar, yarışmacılara para ödülü dağıtabildiği gibi uygulama içerisinde hazırlanabilen indirim kuponu ve/veya hediye çeki de dağıtabiliyor.  Böylece yarışmayı düzenleyen şirket, AskWitty sayesinde etkili bir sosyal medya iletişimi kampanyası gerçekleştirmiş oluyor.

AskWitty 5 TL Hoş Geldin Bonusu

5 TL Hoş Geldin Bonusu

AskWitty’e kayıt olan her kullanıcı 5 TL hoş geldin bonusu kazanıyor. Ayrıca uygulama içerisinde her kullanıcının kendine ait bir cüzdanı bulunuyor. AskWitty Cüzdan, kullanıcılara AskWitty aracılığıyla kazandıkları ödülleri; saklama, biriktirme, arşivleme, listeleme fırsatı sunuyor.

Ödüllü Anket Modülü: ABOO

AskWitty uygulaması kendi içerisinde farklı modüllere sahip. Şöyle ki; günün farklı saatlerinde ABOO modülünde ödüllü anketler düzenleyen AskWitty, anketleri oylayan üyelerine anlık para ödülleri dağıtabiliyorlar. Etkileşimlilik, katılımcılık ve paylaşımlılık olmak üzere bir sosyal ağda olması gereken tüm özellikleri barındıran yerli sosyal medya uygulaması AskWitty, sosyal medya dünyasına farklı bir soluk getirmek istiyor.

Deneyimlediğimiz ve/veya incelediğimiz uygulamaları Branding Türkiye I Mobil  kategorisinde paylaşmayı sürdürüyoruz. Siz de deneyimlememizi istediğiniz uygulamaları bize İletişim sayfasındaki formu doldurarak iletebilirsiniz.

AskWitty’i İndir

Uygulamayı indirmek için AppStore ve Google Play’de AskWitty’i mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.