Yazılı Medya İstatistikleri Branding Türkiye Tv’de

Branding Türkiye Tv’de bu hafta TÜİK tarafından açıklanan Yazılı Medya İstatistikleri özelinde hazırlamış olduğumuz video yer aldı. 

Branding Türkiye’nin, “Yeni Nesil Tematik Kanal” mottosuyla Youtube başta olmak üzere video odaklı internet platformlarında yayın hayatını sürdüren alt markası Branding Türkiye Tv’de konsept içerikler yayınlanmaya devam ediyor.

Popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin ilgiyle takip edilen “Raporlar” kategorisinde yer alan bu içerikler aynı zamanda Branding Türkiye Tv için her hafta özel olarak hazırlanıyor. Ve bu içerikler 1 dakikalık video haline getiriliyor. Branding Türkiye’nin, Video İçerik Sponsoru olan İskenderun Online tarafından hazırlanan videolara bu hafta TÜİK tarafından açıklanan Yazılı Medya İstatistikleri de dahil oldu.

Yazılı Medya İstatistikleri

TÜİK, yazılı medyaya dair güncel raporu yayınladı. Yeni medya teriminin 2000’li yıllarda kavramsallaşması, 2004 itibariyle sosyal medyanın hayatımıza girmesi geleneksel medyanın ciddi manada güç kaybetmesine neden oldu. Youtube, Netflix gibi mecraların televizyonu bitirirken, Facebook, Twitter, Medium, Blogger, WordPress vb. gibi mecralar da yazılı medyayı bitirdi. Diğer bir ifadeyle herkesin kendi medyasını kolaylıkla oluşturduğu, ölçülebilirlik ve erişebilirlik gibi artılara sahip olan dijital medya, yazılı medyanın etkisini her geçen kaybetmesine zemin hazırladı. TÜİK’in son açıkladığı Yazılı Medya İstatistikleri ile ilgili rapor da bunu kanıtlar niteliktedir.

Rapora dair detaylı içeriği TÜİK ile eş zamanlı olarak Branding Türkiye’de yayınlamıştık. Bu defa rapordaki bu bilgileri 60 saniyeye sığdırarak bir video hazırladık. Böylece ortaya raporu 1 dakikada özetleyen bir içerik çıktı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca paylaşıp kanalımıza destek olabilirsiniz.

Bu arada Branding Türkiye Tv’ye abone olarak yayınlarımızı destekleyebilirsiniz. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin Youtube özelinde yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’ye abone olmak için buraya tıklayın.

Branding Türkiye Tv Hakkında

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye TV, YouTube özelinde; konsept programlar, röportajlar, gündem değerlendirmeleri, ürün incelemeleri, raporlar, pazarlama analizleri, girişim değerlendirmeleri ve canlı yayınlar (etkinlik, açılış, meetup, zirve, panel vs.) gerçekleştirmek misyonuyla faaliyete başlamıştır.

3F Fenomeni doğrultusunda hazırlanan videoların özünde; sürdürülebilirlik, özgünlük ve bilgi olmak üzere 3 temel olgu bulunmakta. Tematik kanal misyonuyla yayın yapan Branding Türkiye TV‘de bütünleşik pazarlama kapsamındaki 100+ kavrama (dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, ik, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlama, vb.) dair alanında uzman konuklar ağırlanmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir