2022 yılında faaliyetlerine başlayan Oniki, geliştirdiği yapay zeka destekli B2B matchmaking yapan hibrit etkinlik teknolojisiyle iş dünyasında yapılan etkinliklere yeni bir boyut kazandırıyor. Platform söz konusu teknolojisiyle konferans, kongre, zirve ve B2B toplantılarını; fiziksel ve online ortamlarda, ölçülebilir, verimli ve keyifli bir hale getiriyor.

Networking odaklı bir platform olan Oniki’ye katılan tüm katılımcılar, mobil uygulama ya da web site üzerinden etkinliklere başvurularını gerçekleştiriyor. Başvuru esnasında karşılarına çıkan formda yaptıkları işi ve buluşmak istedikleri sektörleri seçen katılımcılar; etkinlik günü kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak en doğru kişilerle bire bir B2B networking yapma fırsatı yakalıyor. Fiziksel katılımcılar B2B masalarda, dünyanın her yerinden katılan online katılımcılar ise video konferans yoluyla birbirleriyle tanışıyor.

Yapay Zeka Destekli Ve Hibrit Etkinlik Platformu

Oniki, geliştirdiği teknolojinin yanı sıra etkinliklerde Keynotes + B2B Networking + Gamification modelini uyguluyor. Katılımcılar bir yandan süre sınırı olan değer odaklı sunumlar dinlerken diğer yandan yapay zeka destekli B2B eşleşmelerle işlerini büyütme fırsatı yakalıyorlar. Ayrıca konsept içinde yer alan Gamification konseptiyle etkinlik sonunda katılımcılara sürpriz hediyeler sunuyor. Böylece hem katılımcılara hem de sponsorlara katıldıkları en verimli ve en keyifli etkinlik deneyimini yaşama fırsatı sunuyor.

Yeni Etkinlik Serileri Başlıyor

2022 yılından bu yana 7 farklı şehirde dokuz E-Ticaret & E-İhracat etkinliği gerçekleştiren Oniki, önümüzdeki aylarda farklı şehir ve ülkelerde E-Ticaret & E-İhracat serisini sürdürmenin yanında Fintech, Gayrimenkul, Turizm, Tarım, Networking gibi yeni dikeylerde de etkinlikler yapmayı planlıyor.


Oniki Logo

Oniki I Hakkında

Oniki, geliştirdiği eşsiz yapay zeka teknolojisiyle iş dünyasında en doğru B2B eşleştirmeleri sağlayan; yeni nesil etkinliklerin yapıldığı hibrit bir etkinlik platformudur. Yapay zekanın gücü sayesinde etkinlikteki en doğru 12 kişi ile eşleşebilir, size ve işinize maksimum fayda sağlayacak görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel tanışma seanslarına katılarak işinizi ve çevrenizi büyütebilirsiniz. İş dünyasındaki en güncel gelişmeleri ve en önemli başlıkları sektör profesyonellerinden dinleme şansını kaçırmayın. Maksimum 12 dakika ile sınırlandırılmış sunumlarla işinizi ve kendinizi geliştirecek bilgilere ulaşabilirsiniz.


En Değerli 500 Marka

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.