Ocak 2024’te Istanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan World Sports Istanbul özel bölümleri ile ziyaretçilere unutulmaz bir fuar deneyimi yaşatmak için hazırlanıyor.

10 – 13 Ocak 2024 tarihlerinde Istanbul Fuar Merkezi‘nde gerçekleşecek olan World Sports Istanbul – Uluslararası Fitness Ekipmanları, Spor Teknolojileri, Gıda, Giyim ve Wellness Fuarı, tüm spor sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası markaların ve dünyaca ünlü isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Bu süreçte World Sports Istanbul Özel Bölümleri de ziyaretçiler için planlanmaya başlandı.

World Sports Istanbul Özel Bölümleri

Spora dair her şey, özel bölümleriyle World Sports Istanbul’da ziyaretçilerle buluşmaya hazırlanıyor. Sporun her yönüyle ele alındığı özel bölümlerde katılımcılar, kendilerinden bir şeyler bulmakla kalmayacak aynı zamanda unutulmaz bir fuar deneyimi de yaşamış olacak. Peki World Sports Istanbul’un Özel Bölümleri neleri kapsıyor? İşte detaylar;

GYMTECH

Spor ekipmanları dünyasına adım atın

EATWELL

Doğru beslenmenin sırlarını öğrenin

SPORTEX

Spor modasını yerinde takip edin

DANCEFIT

Dansla sporu daha eğlenceli hale getirin

GAMERCISING

E-Spor dünyasına adım atın

WELLPRO

Wellnes dünyasına profesyonel çerçeveden bakın


100 kişilik uluslararası Satın Alma Heyeti’ni ağırlayacak olan World Sports Istanbul, katılımcılarına ihracat ve yeni pazarlara açılma fırsatı sunacak.

Küresel spor ve sporcuya yönelik tüm sektörlerin yer alacağı, alanında çağ ötesi teknolojiler ve yeniliklerin yer aldığı World Sports Istanbul; Avrupa, Ortadoğu ve Arap Yarımadası, Rusya ve Türki Cumhuriyetler ile Afrika’dan geniş alım heyetlerini ağırlayarak hem yerli hem de uluslararası ticarete doğrudan katkı sağlamayı hedefliyor.

World Sports ISTANBUL, fitness ekipmanları ve hizmetlerinin yarınına ev sahipliği yaparken, beslenme, dijitalleşme, takviye ve sporcu dostu gıdalar ve daha birçok alanda, yerinde workshoplar, sahne etkinlikleri, seminerler ve konferanslar sunacak. Fuar, sağlıklı yaşam meraklılarının tüm üyelerine yönelik gelişmiş bilgiler sağlarken, grup fitness alanının dünyaca tanınmış üyelerini spor endüstrisinin odak noktasında buluşturacak.

Türkiye’nin en kapsamlı spor fuarı olan World Sports Istanbul, 10 – 13 Ocak 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi‘nde! Bilet hakkında bilgi edinmek ve fuara dair merak ettiklerinizi öğrenmek için World Sports Istanbul’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.