Dünyanın En Büyük Pazarlama Etkinliği, World Marketing Summit – 2022 için geri sayım başladı!

Bu sene 160 farklı ülkeden 100+ milyon kişinin katılacağı “Dünyanın En Büyük Pazarlama Etkinliği” olarak betimlenen World Marketing Summit – 2022 için geri sayım başladı. 6 – 7 Kasım 2022‘de gerçekleştirilecek olan zirvede başta Prof. Dr. Philip Kotler olmak üzere Türkiye’den ve dünyadan önemli isimler bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunacak. Türkiye’de Kişisel Marka Akademisi’nin himayesinde düzenlenen organizasyonun paydaşları arasında Kotler Impact, BrandyMe, Branding Türkiye, Hani Kurumsaldık, İstanbul Ticaret Üniversitesi yer alıyor.

100+ milyon izleyicinin katılması beklenen etkinliğe dair Branding Türkiye‘de ve Hani Kurumsaldık Blog‘da geçtiğimiz günlerde aydınlatıcı makaleler yayınlanmıştı. Bu içerikleri inceleyerek WMS – 2022‘ye dair daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yazının sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak etkinliğe dair merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 

World Marketing Summit – 2022 İçin Geri Sayım

160’dan fazla ülkede yayınlanacak olan (çevrimiçi) “World Marketing Summit”e 100 milyondan fazla kişinin katılması bekleniyor. Kendi alanında lider 101’den fazla konuşmacı; iş, pazarlama, dijital ve sosyal medya, marka bilinci oluşturma ve ilgili tüm alanlardan bir araya gelerek bir ana tema etrafında buluşacak. WMS – 2022’nin ana teması ise “Marketing Changes to Meet Sustainability Goals – Sürdürülebilirlik Hedeflerini Karşılamak için Pazarlama Değişiklikleri” olarak belirlendi. 

Bu arada 6 Devlet Başkanı ve 120 dünya standartlarında Düşünce Lideri‘nin katıldığı 2021’deki World Marketing Summit (Çevrimiçi), 41.07 milyonluk katılımcıyla küresel bir rekor kırmıştı. Ayrıca geçen yılki zirve aynı anda 105 ülkede yayınlanmıştı. Bu yıl 100+ milyon kişinin katılması beklenen zirve, toplamda ise 160+ ülkede yayınlanacak.

Dünyanın En Büyük Pazarlama Etkinliği olarak anılan WMS – 2022’ye dair daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. 

Vision 2031

Kotler Impact & World Marketing Summit Group, pazarlama ve eğitim yoluyla daha iyi bir dünya yaratmak için küresel ortaklarımızla birlikte dünya çapında 1 milyar öğrenci ve profesyonele eğitim ve öğretim sağlayacak olan “VISION 2031”i başlattı. Modern Pazarlamanın Babası Profesör Philip Kotler‘in vizyonu altında, gelecek nesiller için daha iyi ve sürdürülebilir bir dünya yaratmak için World Marketing Summit Group & Kotler Impact CEO’su Sadia Kibria tarafından hazırlanan VISION 2031 yol haritası lanse edildi. Peki Vision 2031 nedir? Bu konu ile ilgili detayların da yer aldığı “World Marketing Summit”e hemen katılmak için geç kalmayın. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak avantajlarla dolu WMS – 2022‘ye kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz. Kotler Impact ve World Marketing Summit Group öncülüğünde düzenlenen organizasyon; Kişisel Marka Akademisi himayesinde,  Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsorluğunda, BrandyMe ve İstanbul Ticaret Üniversitesi partnerliğinde gerçekleşiyor. 

World Marketing Summit’e Kaydol

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.