The WomenUp Personal Branding Program için geri sayım başladı! 29 – 30 Nisan 2023 tarihindeki program, Kişisel Marka Uzmanı İrem Sefa Yayımlar eğitmenliğinde Galatasaray Üniversitesi’nde gerçekleşecek!

Teknolojideki gelişmeler, internetin yaygınlaşması ve dijitalleşme her şeyi belirli ölçülerde değiştirdi ve dönüştürdü. Mesela artık kamusal ve kurumsal işletmeler kadar bireylerin de bir marka sorumluluğu var. Literatürde “Kişisel Markalaşma” (Personal Branding) olarak betimlenen bu kavram dünyada bir süredir gündemde. Türkiye’de ise özellikle son birkaç yıldır “kişisel markalaşma”ya olan ihtiyaç ve farkındalık bir hayli arttı.

Peki kişisel markalaşma nedir?

Kişisel markanızı nasıl inşa edersiniz?

Kişisel markanız için bir tanıtım stratejiniz var mı?

Bu ve benzeri soruların yanıtı 29 – 30 Nisan 2023 tarihlerinde Galatasaray Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan “The WomenUp Personal Branding Program”da! Bu alanda önemli işlere imza atan BrandyMe Kurucusu İrem Sefa Yayımlar eğitmenliğindeki program hakkında detaylı bilgi almak ve programa kaydolmak için aşağıda yer alan “HEMEN KAYDOL”a tıklamanız yeterli!

Etkinlik Ücretli Mi?

Bu eşsiz programa katılmak için tek bir şart var! Depremden etkilenen kız çocuklarının eğitimine, barınmasına destek olmak için Koruncuk (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar) Vakfı‘na bağış yapmanı rica ediyoruz. Lütfen programa kayıt olduktan sonra BURAYA tıklayın ve bağışınızı gerçekleştirin. Bu arada bağış yaparken açıklamaya “womenup” yazmayı unutmayın.

ETKİNLİK NOTLARI

  • Etkinlik SADECE kadınlara özeldir.
  • Bilet kontenjanı dolduysa ve bilet alma şansınızı kaçırdıysanız endişelenmeyin. Bekleme listesine katılabilirsiniz.

Kadın profesyoneller ve mentörlerle bağlantı kurmanın ve cesaretlendirici yeni fırsatlarla tanışmanın benzersiz bir fırsatı olan WomenUp Personal Branding Program, Hackquarters ve BrandyMe iş birliğiyle gerçekleşecek. Branding Türkiye tarafından desteklenen etkinlik, kişisel markanızı geliştirmek veya kişisel markanıza yatırım yapmak için önemli bir fırsat sunuyor.


Hackquarters | Hakkında

Hackquarters, 2015 yılında en umut verici girişim kurucularını önde gelen yenilikçi şirketlerle bir araya getirme vizyonuyla kuruldu. İlk kurumsal hızlandırıcımızı başlattığımızdan beri, küresel bir başlangıç hızlandırıcıya dönüştük; girişimcileri işlerini ölçeklendirmeye, birinci sınıf koçluk ve ağ ile küresel olarak büyümeye ve çeşitli dikeylerde yeni pazarlara bir fırlatma rampası sağlamaya teşvik ediyor. Bugün Londra ve İstanbul merkezli 69 programla; 100 ülkeden 800’den fazla kurucunun girişimciler, işletmeler, mentorlar, akademisyenler ve ekosistem liderleri arasında inovasyonu benimsemelerine yardımcı olduk.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


BrandyMe | Hakkında

Neden Kurulduk?

BrandyMe Kişisel Marka Danışmanlığı, kadınların kişisel markalaşma araçlarını kullanarak, iş hayatında kendi değerini ortaya koyması, görünür ve bilinir olması ve etki alanını genişletmesi için kurulmuştur. Çünkü kadın liderler hayatın her alanında etki alanını arttırdıkça, bu dünya bambaşka bir yer olacak!

Ne Yapıyoruz?

BrandyMe Kişisel Marka Danışmanlığı, kariyerinde bir sonraki seviyeye geçmek isteyen başarılı iş kadınlarının, kendi alanlarında benzersiz değerini ve liderliğini ortaya koyan kişisel markalar yaratarak, sektöründe öne çıkmasını, görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırmasını ve daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.