Web3 ekosisteminin paydaşlarının katılım göstereceği Web3 Açık Organizasyonlar & İnovasyon Kültürü Etkinliği, Collective Idea’da gerçekleştirilecek.

3 Nisan 2024’te Collective Idea organizasyonuyla Web3 ana temalı bir etkinlik gerçekleştirilecek. Son yılların popüler gündemi olan Web3 üzerine bilgi ve deneyim paylaşımının yapılacağı etkinlikte uzman isimler, açık organizasyonlar (DAO) ve inovasyon kültürü odağında değerlendirmelerde bulunacak. Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinliğe dair detayları sizler için derledik!

Web3 Açık Organizasyonlar & İnovasyon Kültürü Etkinliği

3 Nisan tarihinde saat 19.00’da, Web3 ve Açık Organizasyonlar (DAO) dünyasına dair merak ettiğiniz her şeyi tartışmak üzere Open Purpose’un CEO’su Hamdi Küçük ve Innovator Studios’un Kurucusu Özgür Olgun, Collective Idea’da bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

Etkinlikte; DAO nedir? Örnekleri nelerdir? DAO ne gibi sorunlara çözüm sunuyor? Karşılaşılan zorluklar neler? Web3’de inovasyon kültürü nedir? Bu kültür Web3’ü mü şekillendiriyor, yoksa arkasında başka etkenler mi var? soruları başta olmak üzere bu konular odağında merak edilenler yanıtlanacak. Katılımcılar etkinlikte ayrıca ekosistem paydaşlarıyla tanışma ve network yapma fırsatı da bulacaklar.

Collective Idea organizasyonuyla ve Branding Türkiye‘nin medya partnerliğiyle düzenlenen Web3 Açık Organizasyonlar & İnovasyon Kültürü Etkinliği 3 Nisan 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek. Etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli. Etkinliğe dair detaylar içinse etkinlik detayları kısmını inceleyebilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Organizasyon : Collective Idea

Tarih / Saat   : 3 Nisan 2024 – 19:00

Mekan             : Collective Design Base

Adres             : Hamiyet Sokak No: 17/A Kadıköy – Hasanpaşa

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

Konuşmacılar : Hamdi Küçük (Open Purpose – CEO) – Özgür Olgun (Innovator Studios – Founder)

Moderatör : Reşat Gökay Çelik

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Collective Idea I Hakkında

Girişim ekosistemine ilk adımınızı atabileceğiniz veya deneyiminizi ilerletebileceğiniz kolektif yapıya sahip bir oluşumdur. Yenilikçi ürünlere ve iş fikirlerine sahip girişimcilerin ve girişimci olmak isteyenlerin kendilerini geliştirdiği network edindiği bir akademidir. Collective Idea ayrıca, Türkiye’de girişimcileri ve girişimci olmak isteyenlerin gelişimine katkı sunan bir kuluçka merkezidir. 
Collective Idea, girişimcilere yönelik özel etkinlikler ve workshop’lar da düzenlemektedir. Bu etkinlikler ve workshop’lar sayesinde girişimciler, diğer girişimciler ile iletişim kurarak, fikirlerini paylaşabilir ve yeni iş fırsatlarına ulaşabilirler.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.