Sağlık ve sağduyu uygulaması olarak betimlenen Walkers’ta adım atarak OfficeYard’da indirim kazanabilirsiniz. OfficeYard ile Walkers arasındaki iş birliğine dair detaylar haberimizde!

Yürüdüğünüz adım başına bağış yaptığınız ve puan kazandığınız bir sağlık ve sağduyu uygulaması olan Walkers ile doğada çalışma deneyimini hizmet modeli olarak sunan OfficeYard stratejik bir iş birliği yaptı. Buna göre artık Walkers’ta adım atarak OfficeYard’da indirim kazanabileceksiniz!

Konuya dair sosyal medyada paylaşım yapan OfficeYard ve Walkers’ın iş birliğine dair tüm detayları ise haberimizde derledik.

Walkers’ta Adım Atarak OfficeYard’da İndirim

“Çalışma Ofisini Yeniden Hayal Et” sloganıyla Paylaşımlı Ofis, Etkinlik Ve Organizasyon Mekanı, Sanal Ofis, Günlük Kullanım, Toplantı Odası, Hazır Ofis hizmetleri sunan ve “ekolojik ofis” kavramını iş modeli olarak uygulayan OfficeYard ile Walkers iş birliği yaptı. Bundan böyle Walkers kullanıcıları attıkları adımlarla topladıkları puanlar sayesinde OfficeYard hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecek. Konuya dair sosyal medyada bir duyuru yayınlayan OfficeYard, Walkers ile olan iş birliğini şu ifadelerle açıkladı;

“OfficeYard ailesi olarak Walkers ile iş birliği için bizler adımımızı atmış olduk. Walkers uygulaması ile attığınız adımlarınızla kazanacağınız WP puan harcamanızda OfficeYard’ da yapacağınız etkinliklerde ve diğer binlerce üründe indirim kazanmış olacaksınız. Walkers ve OfficeYard olarak sağlığınıza önem veriyoruz.”

Walkers ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Walkers ailesi olarak heyecan verici bir iş birliğine imza attık! Ofis yaşamını daha verimli ve keyifli kılmak adına, OfficeYard markasıyla güçlerimizi birleştirdik. Doğada çalışma alışkanlığını ve daha motivasyon dolu bir yapıyı desteklemeyi hedefliyoruz. Birlikte daha fazlasını başaracak, daha çok ilham alacak ve daha çok büyüyeceğiz!”


OfficeYard

OfficeYard I Hakkında

Bir çoğumuz kalabalık şehirlerde yoğun iş temposu altında, sınırlı vakitlerde günümüzün çoğunu kapalı alanlarda geçirmek zorunda kalıyoruz. Kimi zaman geliyor, hafta sonu bile doğa ile iç içe olmaya vakit bulamıyoruz. OfficeYard olarak, amacımız yoğun ve stresli olan çalışma günlerinde çalışanların doğa ile iç içe olup hem işlerini yönetebilmeleri hem de kendilerini doğanın ritmine kaptırmalarını sağlayarak daha sağlıklı bir çalışma ortamı sunmak.


SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇALIŞMA ORTAMI NEDİR?

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.