Son zamanlarda bir hayli ilgi gören ahşap ürünler arasında en popülerleri kitap okuma standları ile laptop sehpaları. Bu yazıda ise Vigo Wood markasına ait kitap okuma standları özelinde bilgi aktaracağız. Ayrıca markanın diğer ürünlerine de değineceğiz.

Satın alma davranışı yahut tüketim alışkanlarıyla ilgili çok söylenen bir deyiş vardır. Denir ki, insanlar alışveriş esnasında mantığıyla değil hisleriyle hareket ediyor. Bunun gerçekliğini, kişisel deneyimlerimiz ve satın alma davranışımızı şöyle bir düşünerek test edebiliriz. Mesela bir markete, alışveriş merkezine yahut bir mağazaya girdiğinizde alışveriş yapmanıza neden olan ana etken nedir?

İhtiyaç mı yoksa haz mı?

Evet, insanlar haz ağırlıklı alışveriş davranışı sergilerken bazı ürünler ise her iki olguyu da karşılayabilmektedir. Yani hem hazza hem de ihtiyaca aynı oranda karşılık veren ürünler vardır. Bu tarz ürünler hayatı kolaylaştırdığı gibi duygusal anlamda sizi tatmin de ederler.

Bu ürünlere kategorisel olarak örnek vermek gerekirse “Ahşap ürünler” tam olarak bu söylediğimi karşılar niteliktedir. Zira ürünün ahşap olması nedeniyle insana doğallık hissi veriyor olması o ürüne karşı haz duymamızı sağlarken ürünün ihtiyacı karşılar nitelikte olması ise mantığımızı tatmin eder. Dolayısıyla da ahşap ürünlerle ilgili marka – pazarlama çalışması yaparken bu gerçeği büyüme stratejisinin odağına almakta yarar var.

Vigo Wood Kitap Okuma Standları

Vigo Wood markası, ahşap ürünleriyle e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren bir firma. Kitap Okuma Standları, Laptop Sehpası ve Mutfak Gereçleri olmak üzere üç ana kategoride ürün yelpazesine sahip olan firmanın ürünleri bir hayli kullanıışlı.

Firrmanın bazı e-ticaret pazar yerlerindeki mağazalarını incelediğimde de kullanıcıların memnuniyet oranının bir hayli yüksek olduğunu gördüm. Hızlı kargolama, kullanılabilirlik, farklılık, uygun fiyat politikası, renk alternatifleri gibi etkenler firmayı rakiplerinden ayırmış. Bu arada kitap okuma standlarını deneyimleme fırsatımız oldu. Memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Yeri gelmişken firmanın ürünlerini listeleyelim. Bunlar;

  • İsimli Kitap Okuma Standı
  • Kitap Okuma Standı
  • Minderli Laptop Sehpası
  • Çift Tepsili Doğrama Tahtası

şeklinde…

Birden fazla renk alternatifinin olduğu kitap okuma standları arasında; antik, ceviz, erik, meşe, teak gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca kitap okuma standında büyük boy alternatifinin olduğunu da belirtelim.

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için vigowood.com’u buradan ziyaret edebilirsiniz.


💡 Derleme – III Kitabı Çıktı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.