Vanity Estetik, kurum kültürü ve en iyi iş yeri ortamının oluşturulması konusunda 30 yılı aşkın süredir araştırmalar yürüten Great Place to Work Enstitüsü tarafından sağlık sektöründe “Harika İş Yeri Sertifikası” almaya hak kazandı. Uluslararası ve yerel olmak üzere en itibarlı 8 tıbbi akreditasyon kurumunun güvencesi ile hastalarına hizmet veren kurum, aynı zamanda bu sene “WhatClinic En iyi Hasta Hizmet Ödülü’ne” de 3. kez layık görüldü. Vanity Estetik, daha önce de Temos tarafından Türkiye’de ve dünyada “Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası”na layık görülen ilk estetik hastanesi olmuştu.

İş yeri kültürü konusunda küresel otorite olan Great Place to Work, 1992 yılından beri dünya çapında 100 milyondan fazla çalışanla yaptığı anketlerde, çalışanların kurumlarına yönelik güven ve memnuniyetlerini ölçüyor. Bu bilgileri işyerleri ile paylaşan GPTW, personelin en çok çalışmak isteyeceği kurum olma yönünde şirketlerin kendilerini geliştirmelerini sağlıyor ve onları mükemmelleştirecek adımları gösteriyor. Enstitü; çalışan anketleri, stratejik kararları vermek için ihtiyaç duyulan geri bildirimler, gerçek zamanlı raporlama ve iç görülerle markaları güçlendiriyor. Vanity Estetik Hastanesi de enstitünün çalışan memnuniyeti araştırması kapsamında, Great Place to Work sertifikası almaya hak kazandı.

Vanity Estetik Hastanesi Genel-Mudur Yardımcısı Burçak Güldoğan

“Great Place To Work Certified” hastane olarak anılmaya hak kazandık”

Vanity Estetik Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Burçak Güldoğan, konuyla ilgili açıklamada bulunarak şunları söyledi:

“Vanity Estetik olarak, tüm dünyada 30 yılı aşkın süredir araştırmalar yürüten Great Place to Work Enstitüsü’nün Haziran 2022-23 dönemi araştırmasında, Great Place To Work Certified şirketi olarak anılmaya hak kazandık. Çalışanların şirkete duyduğu güveni ve memnuniyeti ölçen ‘güven endeksi’ sonuçları gösteriyor ki stratejilerimiz ve insan kaynakları uygulamalarımızla doğru yoldayız ve çalışanlarımız da bu başarının en büyük paydaşı. Karşılıklı memnuniyet, başarının en temel anahtarıdır, biz bu ilkeyi benimsiyoruz. İnanıyoruz ki çalışanın kendini desteklenmiş ve motive edilmiş hissetmesini sağlamak, kurum kültürünün ve aidiyetin gelişmesinde, personel mutluluğu için olmazsa olmaz. Toplumsal cinsiyet eşitliği kurum olarak özel emek verdiğimiz bir diğer nokta. Değerlendirme sonuçlarında çalışanlarımız tarafından bunun fark edildiğini görmek bizleri mutlu ediyor. Vanity Estetik’in dünya çapında tanınan bir marka olmasında katkı sunan ve sunmaya devam eden herkese teşekkürlerimi sunarım.”

ÇALIŞANLARIN EN YÜKSEK SKORU TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ SORULARINA OLDU

“Çalışan ve Culture Brief” anketine katılan çalışanlar, gizlilik içerisinde, objektif şekilde işvereni değerlendirerek sunulan kategorilerde skorlama yaptılar. Vanity Estetik Hastanesi’nin çalışanları, en yüksek skorlarını toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik sorulara verdi. Aynı zamanda yeni işe başlayan personelin hoş karşılanmasına yönelik yapılan organizasyonlar da yine en yüksek skorlar arasında.


Vanity Estetik I Hakkında

Vanity Estetik, yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarına alanında uzman ekibi ile ulaşılabilir lüks seviyesindeki estetik ve güzellik çözümlerini en güvenilir şekilde sunmak için Op Dr. Güray Yeşiladalı tarafından 2016 yılında kuruldu. Mutlu ve özgüvenli kadınların tüm toplumu ileriye taşıdığına inanan marka, ulaşılabilir lüks seviyesinde estetik ve güzellik çözümlerini, yüksek deneyim ve memnuniyet ile en fazla kadınla buluşturmayı misyon olarak edindi. Hastalarına gösterdiği büyük özenin ve hizmet anlayışının kanıtı olarak özel sağlık merkezlerinin en büyük arama motoru olan WhatClinic.com tarafından her sene verilen “WhatClinic En iyi Hasta Hizmet Ödülü” 3. kez layık görüldü.

Uluslararası sertifikalı estetik ve plastik cerrahları, güzellik uzmanlarıyla hastalarının konfor ve memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinen Vanity Estetik, toplam 6 katlı 1000 m2 alanda 3 adet son teknoloji ile donatılmış ameliyathane ve 120 kişilik çalışan ekibiyle İstanbul Altunizade’de hizmet veriyor. The International Society of Plastic Surgery, American Society of Plastic Surgeons, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Estetik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği gibi uluslararası ve yerel olmak üzere en itibarlı 8 tıbbi akreditasyon kurumunun güvencesi ile hastalarına hizmet veren Vanity Estetik ayrıca yaptığı yatırımlar ve yeniliklerle ISO 9001 ve ISO 10002 belgelerini almıştır.

Koronavirüs pandemisinin en başından itibaren aldıkları önlemler sayesinde de uluslararası sağlık akreditasyon şirketi olan Temos tarafından Türkiye’de ve dünyada Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası‘na layık görülen ilk “estetik hastanesi” oldu. 2022 yılında ise Great Place to Work kriterlerini sağlayarak “Great Place to Work (Harika İş Yeri) Sertifikası”nı almaya hak kazandı.

Vanity Estetik’i ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.