Arka Kapak

Uyum Anahtarı

İlker Canbulut tarafından kaleme alınan Uyum Anahtarı adlı kitabın arka kapak metni;

Bu kitap (Uyum Anahtarı), hep aynı şeyleri yaşadığını ve âdeta bir akıntıya kapıldığını düşünenlere gönderilen bir ‘sal’dır. Yaşamında tekrarlayan döngülere kapıldığını hissedenlere fayda yaratmak için kaleme alındı.

  • Şimdikinden daha mutlu ve başarılı bir resmin hayalini kuranlar,
  • Bu resme nasıl ulaşacağını bilmeyenler,
  • Akıntının güçlü dalgalarına karşı koymak isteyenler,
  • Mutlu ve başarılı olan; amaçları bu durumun sürekliliğini sağlamak olanlar,

Bu kitap (Uyum Anahtarı) tam size göre…

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Sola Yayınları

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 01.25. 2019

ISBN: 6052250822

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 288

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

Yazar Hakkında I İlker Canbulut

ACC, Yönetici ve Kariyer Koçu, Yazar

İlker Canbulut, 1973 yılında Samsun’da dünyaya geldi. İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Pak Holding A.Ş. Grubu, Carrefoursa, Türk Ekonomi Bankası ve Türkiye Finans Katılım Bankası’nda farklı yöneticilik pozisyonlarında görevler aldı. Vakıf Katılım Bankası A.Ş.’nin kuruluş aşamasında, bankanın Krediler İş Ailesi’nin kurulup işler hale getirilmesi, sıfırdan ekip oluşturulması ve krediler grubunun yönetiminde bulundu. Son olarak İlker Canbulut, kısa bir dönem, Altınbaş Holding A.Ş.’nin Kıbrıs’taki banka ve Türkiye’deki faktöring şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı’na bağlı Kredi Riski Sorumluluğu görevini yürüttü.

İlker Canbulut, kariyeri boyunca 3.000’den fazla müşteri ziyareti ve 25.000’den fazla verdiği kredi kararıyla binlerce insanla yakından çalışma fırsatı yakaladı. Tüm o yıllar boyunca çok sayıda üst ve orta düzey yöneticinin gelişimlerine doğrudan katkıda bulunması onu zaman içerisinde ICF’in profesyonel koçluk çizgisine taşıdı. Halen Tim Danışmanlık firmasında kişisel gelişim ve bankacılık kulvarlarında eğitimler de vermektedir.

Bunun yanında İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunlar Derneğince yürütülen öğrencilere mentorluk programının yönetimindedir. Ayrıca ülke çapında çok sayıda üniversite öğrencisine mentorluk yapmakta, onları iş dünyasına hazırlamaktadır. Bu arada İlker Canbulut, iş dünyasında insanların yaşamlarını kolaylaştırmayı amaçlayan Sihirli Deneyimler grubunun kurucu üyelerindendir.

Evli ve iki çocuk babası olan “İlker Canbulut”un Ocak 2019’da Sola Yayınları‘ndan yayınlanan,iş yaşamında başarı üzerine kaleme aldığı “Uyum Anahtarı” isimli bir de kitabı bulunuyor. Halen aynı konulardaki makalelerini kendisine ait sitesinin yanı sıra Satınalma Dergisi ve Branding Türkiye‘de de yayınlıyor. Makaleleri, zaman zaman Türkiye’nin büyük internet haber sitelerinde de konu olmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.